K obidvom nehodám došlo v stredu po 6.30h v Hornej Mičinej, kde sa zrazili dve autá a na Zvolenskej ceste, kde auto zrazilo cyklistu. Pri dopravných nehodách došlo k zraneniam.

Zásah hasičov si vyžiadala dopravná nehoda v Hornej Mičinej, kde v neprehľadnej zákrute za Banskou Bystricou došlo k dopravnej nehode. Vodič šedého Renaultu dostal šmyk a narazil do oprotiidúceho žltého Renaultu. Pri nehode sa zranili dve osoby zo žltého Renaultu, kde sedeli matka so synom. Oboch zranených ošetrila na mieste posádka Záchrannej zdravotnej služby a previezli ich do nemocnice.

Pri nehode zasahovali traja príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) s jedným kusom techniky.  Hasiči vozidlá zabezpečené proti náhodnému pohybu, úniku prevádzkových kvapalín a vzniku požiaru.

Zrazený cyklista

Približne v rovnakom čase došlo k dopravnej nehode aj na Zvolenskej ceste v Banskej Bystrici, kde auto zrazilo cyklistu. Pri nehode zasahovalo jedno vozidlo a päť príslušníkov HaZZ. Zranenú osobu prevzala posádka Záchrannej zdravotnej služby. Hasiči vozidlo zabezpečili proti náhodnému pohybu, úniku prevádzkových kvapalín a vzniku požiaru.