Harmónia tela, duše a mysle, zdravie, krása, relax, osobnostný a duchovný rozvoj, sebapoznanie a vzťahy – to všetko priniesla banskobystrická Harmónia svojim návštevníkom 15.-16. mája v priestoroch Hotela Lux. 

harmoniaTretí ročník banskobystrickej Harmónie priniesol množstvo zaujímavých tém, podnetných informácií a inšpiratívnych stretnutí. Nechýbalo 16 zážitkových prednášok, na ktorých sa predstavili známi autori, lektori a odborníci – Jozef Banáš, Igor Bukovský, Pavel „Hirax“ Baričák, Peter Planieta – uznávaný odborník na zdravú výživu a BIO človek roka 2012, či Zuzana Hozhoni a Ľuba Lapšanská – dlhoročné prispievateľky do časopisu Vitalita. Úplnou novinkou bol workshop jogy smiechu Ľubora Foltána a interaktívne workshopy o liečivej sile bylín a zdravom, rýchlom a chutnom varení – nevarení bez škrtnutia jedinej zápalky.

Návštevníci Harmónia festivalu zdravia a krásy sa mohli inšpirovať na 3 výstavách zameraných na zdravie a prevenciu, krásu a relax, ezoteriku a osobnostný rozvoj. Podávali sa ochutnávky zdravej vegánskej a makrobiotickej stravy a pripravené boli aj ochutnávky 100% za studena lisovaných olejov, RAW cukroviniek a zdravých nápojov. Na výstave, ktorú si počas dvoch dní prišlo pozrieť 1450 osôb, sa predstavilo celkovo 61 vystavovateľov z celého Slovenska.

harmonia2Ani tento rok v Banskej Bystrici nechýbali obľúbené merania a diagnostiky zdravia, fotenie a čistenie aury, veštenie, numerológia a tarot, výživové poradenstvo, ukážky líčenia, masáží. Program bol spestrený aj o ukážky tancov, cvičení a kreatívne kurzy a bonusom bola jedinečná skupinová meditácia Janky Sofie Thomkovej s hudobným doprovodom.

Na svoje si prišli aj naši najmenší, pre ktorých bol pripravený detský kútik a tvorivé a hudobné dielne v spolupráci so Súkromným centrom voľného času a Hudobnou školou YAMAHA na Radvanskej ul.