Veľké podujatie zdravého životného štýlu po roku mieri opäť do Banskej Bystrice. V novom šate a s množstvom noviniek, ktoré potešia najmä ženy a mamy.

Piaty bystrický ročník HARMÓNIA Festivalu zdravého životného štýlu sa nesie v duchu noviniek, inšpirácií, zdravej stravy, krásy, hodnotných prednášok a najmä zdravého životného štýlu. Počas dvoch dní sa môžu návštevníčky tešiť na výstavu s viac ako 60 vystavovateľmi, výnimočný prednáškový program so známymi  lektormi zo Slovenska a zahraničia, kreatívnu, koučovaciu aj oddychovú zónu. Podujatie sa už tradične koná v bystrickom Hoteli Lux*** , 11. a 12. mája 2018.

HARMÓNIA festival bude oslavovať 18 (v celkovom poradí sa jedná o 18te podujatie, z toho 5. ročník v Banskej Bystrici).  A oslavovať budú aj maminy, pre ktoré sme si v tomto roku pripravili niečo extra. Čo to bude? Odpovedá autorka a organizátorka festivalu Mgr. Katarína Lehotská Mikuláková:  „Téma materstva  a rodičovstva sa nás mnohých týka. Aj preto sa stáva súčasťou aktuálneho 5. bystrického ročníka HARMÓNIA Festivalu zdravého životného štýlu. Pripravili sme si blok prednášok pre maminy; témy materstva a rodičovstva, ale aj kreatívne dielne pre maminy a ich ratolesti.

V sobotňajšom bloku prednášok si budete môcť vypočuť:

  • MICHAELU PISOŇOVÚ, certifikovanú koučku, ktorá porozpráva o veľmi aktuálnej téme plodnosti
  • TAMI, ktorá porozpráva o tom, ako si materstvo užiť a popri tom aj plniť svoje sny
  • IVANU HRBÁĽOVÚ, ktorá bude nielen hovoriť, ale spolu s vami na workshope  i tvoriť chutné a zdravé sladkosti pre najmenších

Veríme, že poteší aj piatkový vstup detskej psychologičky a pedagogičky Mgr. et Mgr. Viery Lutherovej, ktorá upozorní na to, ako veľmi súvisí pohyb a zdravý vývoj dieťaťa.

Mgr. art Zuzana Hozhoni​ a  jej téma rodičovstva sa bude snažiť poskytnúť návod ako byť dobrou matkou, dobrým otcom.

Zaujímavý je aj sprievodný program, ktorý obsahuje rôzne merania a diagnostiky zdravia, ukážky líčenia, fotenie a diagnostiku aury, ale i  veštenie, numerológiu a tarot. Pripravená bude aj kreatívna, koučovacia, športová a oddychová zóna, čo sú novinky festivalu a tiež meditácie a cvičenie jogy.

Kto bude hladný, toho potešíme zdravým a chutným jedlom z  novej reštaurácie Alanda v Banskej Bystrici, ktorá sa počas celého festivalu bude starať o chuťové bunky návštevníkov.

HARMÓNIA Festival sa koná už v piatok a v sobotu – 11. a 12. mája v  Hoteli Lux*** v Banskej Bystrici.  Kto má záujem o kompletný program, tomu odporúčame zakúpiť si prednáškové vstupenky v predpredaji na stránke harmoniafestival.sk/vstupenky/ Nájdete tam aj bližšie informácie o programe a  harmonograme oboch prednáškových miestností.  Cena 2-dňovej permanentky v predpredaji je aktuálne 22 Eur a cena 1-dňovej permanentky je 17 Eur.  Vstup na samotnú výstavu stojí 2 Eur.  Maminkovské vstupné na ucelený sobotňajší blok troch prednášok s výstavou je len 7 Eur.

Kompletný program a harmonogram všetkých 29 prednášok a workshopov nájdete na stránke festivalu.

Podujatie na FacebookuHarmónia Festival zdravého životného štýlu, 5. ročník

Videopozvánka na 5. ročník HARMÓNIA Festivalu zdravého životného štýlu

Príďte na 5. bystrický ročník HARMÓNIA Festivalu. Čaká na vás výnimočný program, príjemná atmosféra a stretnutia s podobne naladenými ženami. Tešíme sa na vás!