Fanúšikovia MMA na Slovensku sa môžu tešiť na druhé pokračovanie série galavečerov bojových športov Full Fight.

Full fight 2 - Banska Bystrica

Tento rok organizátori nadviazali ešte užšiu spoluprácu s ruskou značkou Fight Nights, ktorej 49. galavečer sa bude konať práve v Banskej Bystrici. Fight Nights je vo svete MMA (Mixed Martial Arts) etablovanou organizáciou. Na jubilejnom 50. galavečere (17. júna v Petrohrade) bude bojovať aj slávny Fedor Emelianenko, ktorý sa pred pol rokom vrátil do zápasového kolotoča.

Galavečer zápasov Full Fight v 9-metrovej klietke sa uskutoční v sobotu 4. júna na Zimnom štadióne v Banskej Bystrici. Opäť sa môžeme tešiť na kvalitné súboje podľa pravidiel MMA. V celkom desiatich zápasoch sa stretnú borci zo Slovenska, Čiech, Ruska a Španielska. Hlavné zápasy sa budú niesť v znamení súbojov Česko a Slovensko, verzus Rusko. Predstavia sa v nich Jaroslav Poborský (ČR) vs Dinislam Kamavov (Rusko), Miroslav Štrbák vs Gazavat Suleimanov (Rusko) a v hlavnom zápase večera Ilja Škondrič (SK) vs Alexey Stoyan (Rusko). Zaujímavý bude aj zápas medzi Eminom Sefom z Košíc a Davidovom Kozmom z Českej republiky.

Full fight 2 - Banska Bystrica

V ďalších zápasoch zabojujú Roman Silagadze (Rusko) vs Alfonso Perez (Španielsko), Michal Teššík (SK) vs Vít Mrákota (ČR), Krištof Nataška (SK) vs Martin Chudej (ČR), Jozef Wittner (SK) vs Petr Čajnák (ČR), Miroslav Kubáň (SK) vs David Dvořák (ČR), Roman Vančo (SK) vs Tomáš Bolo (SK).  Diváci sa môžu tešiť na kvalitnú svetelnú a zvukovú šou, ktorú opäť zabezpečuje Ministry Rental Service. Hosťami večera budú Michal „Ego“ Straka a niekoľkonásobný šampión v thajskom boxe Vladimír Moravčík. Priamy prenos z celej akcie sa bude vysielať na ruskej Match TV a UFC Fight Pass.

Galavečer Full Fight 2 v sobotu 4. júna na banskobystrickom Zimnom štadióne sa začína o 19.00 hod. Deň predtým, v piatok 3. júna o 18.00 hod., sa v Europa SC v Banskej Bystrici uskutoční verejné váženie bojovníkov. Tradičná afterparty po galavečere sa bude konať v Ministry Of Fun.
Vstupenky si ešte stále môžete zakúpiť v sieti Ticketportal alebo tiež v obchode PreBojovnikov.sk na Robotníckej 1 (v pracovné dni do 18.00 hod., v sobotu do 12.00 hod.) a v deň podujatia, v sobotu 4. júna, od 15.00 hod. aj v pokladni Zimného štadióna v Banskej Bystrici.

MMA (Mixed Martial Arts) – zmiešané bojové umenia. MMA nazývajú aj športom tvrdých mužov, najtvrdší šport na svete alebo šport tisícročia. Je to bojový šport, v ktorom sa využívajú najefektívnejšie techniky rôznych bojových umení a štýlov.