Uplynulú sobotu sa tromi zápasmi dohralo posledné kolo Zimnej TOP ligy, v ktorom sa rozhodlo o konečnom poradí mužstiev. Líder tabuľky Galacticos si výhrou postrážil celkové prvenstvo, zatiaľ čo po prehre Bianconeri si Nemce zabezpečili bronz.

V prvom stretnutí na seba narazili mužstvá Galacticos a Bianconeri. Prví menovaní vstúpili do zápasu lepšie, keď sa dostali do vedenia 3:0. Mužstvu Bianconeri sa podarilo vrátiť do zápasu a priblížiť sa svojmu súperovi na rozdiel jedného gólu, no Galacticos svojmu súperovi odskočili, pričom im vychádzali najmä protiútoky a v druhom polčase strelili až 11 gólov. Tím vo fialových dresoch tak vďaka lepšiemu vzájomnému zápasu s Ridopom dokázal okrem tohto zápasu vyhrať aj celú Zimnú TOP ligu.

Galacticos – Bianconeri 14:6 (3:2)

Góly: Róbert Greško 6, Michal Poliak 2, Filip Samson 2, Filip Kalavský, Ondrej Majer, Patrik Tužinský, Matej Považanec – Marián Sanitra 2, Tomáš Pažout, Lukáš Löbb, Peter Loučka, Vladimír Giertl.
ŽK: Filip Samson – Lukáš Löbb

V druhom stretnutí kola sa zrodila gólová prestrelka. Mužstvo Pustite Karola zaskočilo v úvode favorizovaný Ridop dvomi gólmi. Ridop následne prevzal hernú iniciatívu. Po pekných kombinačných akciách jeho hráči do prestávky vyrovnali a v druhej 25-minútovke si vypracovali 6-gólový náskok. Ten sa už mužstvu Pustite Karola napriek snahe a 4 gólom v závere duelu nepodarilo zmazať a Ridop tak po výhre v poslednom kole skončil na 2. mieste tabuľky so zhodným počtom bodov, ako získal majster Bianconeri.

FC Ridop – Pustite Karola 10:7 (2:2)

Góly: Peter Vajda 3, Filip Rafanides 3, Róbert Kútik 2, Michal Čief, Michal Konder – Stanislav Václavík 4, Alec Szarowski 2, Erik Hudec

Posledný zápas celého ročníka sa odohral medzi mužstvami Pingošov a Nemiec. V prvom polčase bola hra ešte pomerne vyrovnaná, no Nemce si už v ňom dokázali vypracovať dvojgólový náskok. Pingoši strelili v prvom polčase len dva góly a keďže v druhom dejstve brankára súpera neprekonali, na body nesiahli. Nemce naopak pridali ďalšie tri gólmi a k víťazstvu im hetrikom pomohol Branislav Krajčír, ktorý sa s rovnými 50 gólmi stal najlepším strelcom celej súťaže.

Pingoši – Nemce 2:7 (2:4)

Góly: Lukáš Dvorský 2 – Branislav Krajčír 3, Michal Janovec, Tomáš Kostiviar, Patrik Podkonický, Miroslav Janovec
ŽK: Grant Bagwell (Pingoši)

Posledný zápas sa neodohral, keďže FC Salve sa druhýkrát v sezóne nezišli na stretnutie. Zvolenský Xanto team po kontumačnej výhre preskočil v tabuľke mužstvo Pustite Karola vďaka lepšiemu vzájomnému zápasu. Posledná Lobda v poslednom kole nehrala.