Inline dni Europa Banska Bystrica 2015 | REGIONAL MEDIA, s.r.o.Banskobystrická Europa pripravila na piatok a sobotu zaujímavý program spojený s kolieskovými korčuľami. Počas Inline dní mohli návštevníci vyskúšať jazdu na upravenej ploche uprostred obchodného centra, ale v sobotu aj bezpečnú jazdu centrom Banskej Bystrice.

Počas piatka a soboty bola pripravená aj zábava v podobe roller disco, ale nechýbali ani inštruktori inline korčuľovania pre deti aj dospelých, workshopy a exhibície freestyle slalomu. Samozrejmosťou bola požičovňa korčulí. V sobotu v rámci hlavného programu vystúpili na pódiu pred Europou aj kapely Rock Reunion a Hitband. Vyše osemdesiatka účastníkov na korčuliach, ktorí sa zapojili do pelotónu, zároveň súťažili o nový skúter.

Tí najrýchlejší prišli do cieľa, opäť pred bystrickú Europu, už za 25 minút. „Víťazom bol však každý, kto sa odvážil postaviť na štart, nesúťažilo sa totiž na čas. Spomedzi všetkých účastníkov sme na záver vyžrebovali jedného šťastlivca, ktorý získal skúter Peugeot od spoločnosti Lion car. Víťazovi gratulujeme, prajeme veľa šťastných kilometrov a na všetkých sa tešíme opäť o rok,“ hovorí Viktor Maceják, Event coordinator Europa SC.

Atmosféru podujatia približuje naša videoreportáž a fotogaléria.