Štvrté kolo II. triedy skupiny A otvoril sobotňajší duel Šalkovej B s Riečkou. Domáci futbalisti z predchádzajúcich dvoch zápasov získali iba jeden bod. Naopak Riečka ešte neprehrala a bola papierovým favoritom.

Riečka zaskočila domácich hneď v úvode zápasu, keď v 3. minúte otvoril skóre Šimiak. Za Šalkovú B na opačnej strane, po takmer identických akciách, dvakrát skóroval Čavoj a do dvojgólového vedenia Šalkovú strelou z pokutového kopu poslal Roško. Hra musela prítomných divákov baviť, lebo hneď po rozohrávke znížil Denis Petrán.

Ani v druhej štyridsaťpäťminútovke nebola núdza o gólové hody. Po prestávke bola bližšie ku gólu Riečka ale ani jeden z protiútokov nevyužila. Domáci ich za túto nemohúcnosť trestali po góloch Kútika a striedajúceho Koppu. Skóre stretnutia sa v poslednej desaťminútovke menilo ešte dvakrát. Najprv Halupka nedal šancu brankárovi Ursínymu a z poslednej akcie uzavrel hokejové skóre striedajúci Paršo. Rezerva Šalkovej sa tak po výsledku 6:3 raduje z prvej výhry v sezóne.

II. trieda skupina A – 4. kolo – Šalková

FK Šalková B vs. ŠK Zornička Riečka 6:3 (3:2)

Góly: 9. a 18. M. Čavoj, 35. P. Roško (11m), 75. M. Kútik, 79. L. Koppa, 90. J. Paršo – 3. A. Šimiak, 36. D. Petrán, 85. B. Halupka. Zápas sledovalo 50 divákov.

Zostava Šalková B: Ursíny – Zeleňanský, Messerschmidt, Kútik, Šaling (55. Koppa), Roško, Chovan, Baran, Tuček, Čavoj (76. Paršo), Hirjavec,

Zostava ŠK Zornička Riečka: Muránsky – Solivajs, Ondrejka, Širka, Ráno (79. F. Petrán), Petráň (22. D. Petrán), Šimčík, Náčin, Halupka, Bielik, Šimiak (83. Fodor)

Povedal po zápase:

Ivan Širka (kapitán Riečky): „Gólom Adama Šimiaka sme išli do rýchleho vedenia, no potom iniciatívu prebrali domáci. Zápas sa hral v dobrom tempe s akciami na oboch stranách. Domáci boli v zakončení efektívnejší a vyhrali tenisovým výsledkom.“