Mladší žiaci sa v rámci 3. kola regionálnej ligy predstavili v Žiline, kde ich čakali dva zápasy proti domácemu tímu Grasshoppers a FbK STATON Turany.

Ako prví sa proti Banskobystričanom postavili hráči z domáceho tímu Grasshoppers Žilina. Do zápasu nastúpili hostia s patričným rešpektom a rýchlo sa im podarilo otvoriť skóre zásluhou presnej strely Marcela Bukovčana. Do konca prvej tretiny ostal stav 1:0 nezmenený vďaka skvelej práci brankára Šimona Šofranca. Avšak v druhej tretine sa súperovi pošťastilo prekonať ho trikrát, zatiaľ čo žilinská sieť sa zavlnila len raz po vynikajúcej strele Martina Dianišku. Do tretej tretiny išli Banskobystričania odhodlaní a dokázali sa na súpera dotiahnuť, dokonca stav otočili vo svoj prospech po ďalších precíznych strelách Marcela Bukovčana a Martina Dianišku.  Neskôr sa predviedol aj Matúš Putiš a Ľudovít Riša. Avšak neskôr prišlo aj vylúčenie dôležitého piliera v obrane Olivera Chmelíka, ktoré bolo vzápätí potrestané gólom. Nakoniec po tomto heroickom výkone celého tímu podľahli hráči FPS súperovi zo Žiliny 6:7.

FBC Grasshoppers AC Uniza pri CVČ Žilina vs. FPS Monacor Banská Bystrica 7:6 (0:1, 3:1, 4:4)

Do druhého zápasu išli hráči z Banskej Bystrice sebavedomo a súpera z Turian príliš podcenili, čo sa veľmi rýchlo odrazilo aj na výsledkovej tabuli. Po prvej tretine bol stav pre veľmi nepriaznivý 0:7. Do druhej tretiny sa namiesto Šimona Šofranca do brány postavil Ľudovít Riša, ktorý tím podržal a v tejto tretine pustil len jediný gól.  Podarilo sa im aj skórovať z hokejky Samuela Luntera. V poslednej tretine zápasu dokázal prekonať súperovho brankára aj Viliam Greppel, avšak súper opäť zasypal brankára Rišu strelami a tak zápas skončil výsledkom 2:11 pre Turany.

FbK STATON Turany vs. FPS Monacor Banská Bystrica 11:2 (7:0, 1:1, 3:1)

Zostava: Šofranec Šimon, Lunter Samuel, Bucholcer Ján, Chmelík Oliver, Dianiška Martin, Riša Ľudovít, Lunter Alexander, Greppel Viliam, Duraj Samuel, Putiš Matúš, Kucej Tomáš, Bukovčan Marcel.