V malom futbale sa uplynulý víkend opäť roztrhlo vrece s gólmi. Prinášame Vám kompletný sumár aj s fotogalériou.

I. liga – 3. kolo

Po troch kolách má na svojom konte plný počet bodov až 6 tímov. Skvelou ofenzívou sa prezentujú hráči Oranjes, ktorí sa tentokrát stretli s tímom IQ. Oranžoví rozhodli o svojom víťazstve už v prvom polčase, ktorý vyhrali jasne 7:1. V druhej 25-minútovke pridali ďalšie presné zásahy a k výhre 12:3 prispel najväčšou gólovou porciou Ladislav Pavúk, ktorý sa do streleckej listiny zapísal štyrikrát. Pomerne napínavý zápas odohrali Nemce s Uniosom. Po prvom polčase bol stav stretnutia 2:2 a hráčom Uniosu sa podarilo odskočiť súperovi na rozdiel troch gólov až v druhej polovici zápasu, vďaka čomu si pripísali tretiu výhru v rade.

FC DanSKYY – BŠ 9:2 (2:1)

Góly: Stanislav Maskaľ 2, Dávid Kaňuk, Lukáš Hricko, Michal Figúr, David Dos Santos Cardoso, Patrik Maliňák, Ján Garanič, Martin Demjan – Michal Číž, Tomáš Pažout

ChalaniLazio 1:8 (0:3)

Góly: Nenad Rajšič – Roman Chomístek 3, Pavel Širka 3, Vladimír Ivan, Richard Ševčík

FC NemceUnios 5:8 (2:2)

Góly: Branislav Krajčír 3, Michal Janovec, Patrik Podkonický – Ľubomír Štelcl 2, Peter Stacho 2, Marek Jobko, Martin Kucbel, Marek Gašpar, Tomáš Považan

TriPeTrend 5:11 (1:7)

Góly: Ivan Gašparík 3, Andrej Petrovič, Lukáš Jeziorski – Matej Rudnický 5, Ondrej Poljovka 3, Mário Markovič, Martin Janík

GalacticosŠK Rock Build Remio 3:7 (2:4)

Góly: Denis Petrán, Patrik Greško, Róbert Greško – Erik Hudec 3, Ladislav Kovalík 2, Stanislav Pecník 2

ŽK: Filip Kalavský, Miroslav Greško (Galacticos)

FK PlusSkackavá 0:5 kontumačne
BianconeriNemce 2012 12:3 (6:2)

Góly: Lukáš Berec 4, Vladimír Giertl 4, Martin Kučera 2, Róbert Rakyta 2 – Stanislav Václavík 2, Adam Filipko

IQOranjes 3:12 (1:7)

Góly: Zdeno Binder 2, Peter Kvaltíny – Ladislav Pavúk 4, Martin Jablonsky 3, Martin Hraško 2, Michal Strapko, Dominik Vreštiak, Milan Sádovský

ŽK: Martin Tučňák (IQ)

FK 98 Slovenská ĽupčaSimaček 8:3 (3:3)

Góly: Alek Szarowski 2, Vladimír Krippner 2, Samuel Ternuščák 2, Radoslav Dula, Peter Piar – Andrej Ľuptovčiak 2, Peter Kohár

ŽK: Radoslav Dula (FK 98 Slovenská Ľupča) – Richard Zima (Simaček)

II. liga – 3. kolo

Jeden z gólovo najchudobnejších zápasov celého kola zohrali Godzily so Sosaurusom. Prví menovaní sa prezentovali dobrou defenzívou a po prvom polčase viedli 2:0. V druhom dejstve pridali Gozdily ďalšie 4 góly, zároveň si udržali čisté konto a aj vďaka hetriku Dubovického uštedrili Sosaurusu kanára. Pingoši a Mladosť mali pred týmto kolom zhodný počet bodov, čo sa aj herne ukázalo v ich vzájomnom zápase. Gólovo chudobný prvý polčas priniesol len jeden presný zásah Pingošov, na čo však dokázala Mladosť odpovedať piatimi gólmi v druhom polčase a otočiť výsledok vo svoj prospech. K tomuto počinu prispel tromi gólmi Michal Čief.

PingošiMladosť – BCF 3:5 (1:0)

Góly: Radoslav Vaterka. Peter Kollár, Michal Vilímek – Michal Čief 3, Ján Čief, Filip Samson

ŽK: Radoslav Vaterka (Pingoši) – Július Vajs (Mladosť – BCF)

AquaduxErima „98“ 6:9 (2:3)

Góly: Peter Stano 3, Martin Garaj 2, Tomáš Libič – Roman Demian 3, Roman Olejník 2, Matúš Vesel 2, Marek Gerö 2

SosaurusGodzily 0:6 (0:2)

Góly: Andrej Dubovický 3, Marcel Turčan 2, Marcel Haring

ŽK: Marek Krajčovič (Sosaurus)

RiečkaFC Joga Bonito 4:7 (1:5)

Góly: Martin Karlík 2, Ivan Širka, Branislav Halupka – Jakub Bílek 2, Tomáš Lašut 2, Tomáš Longauer, Peter Šipula ml., Jakub Zaťka

ŠKP B200Dream Team 3:3 (1:2)

Góly: Marek Polóny, Peter Ondrejka, Roman Čipčala – Patrik Čiliak, Ondrej Zeleňanský, Erik Masár

III. liga – 3. kolo

Minuloročný účastník IV. B ligy Hančurka Team podáva dobré výkony aj o súťaž vyššie, čo sa potvrdilo aj v zápase s Helliusom. Hančurka vyhrávala už po prvom polčase 5:0 a aj keď sa v druhom polčase dokázali hráči Helliusu strelecky viackrát presadiť, tak päťgólovým rozdielom v prospech Hančurky skončil aj samotný zápas, k čomu prispel až piatimi gólmi Juraj Soják. Nováčikom v III. lige sú aj Králičania, ktorí odohrali zápas proti Salve bez hráčov na striedanie. Napínavý prvý polčas skončil atraktívnym výsledkom 3:3 a o všetkom sa rozhodlo v druhom dejstve. Pätica Králičanov odolávala tlaku Salve a po úspešných protiútokoch dokonca dokázala strhnúť zápas na svoju stranu a vyhrať.

TJ Požiarnik VlkanováAlcatraz 6:0 (4:0)

Góly: Patrik Dian 2, Tomáš Uhaľ 2, Martin Piecka, Miroslav Rajnoha

ŽK: Ján Kuník (Alcatraz)

HelliusHančurka Team 3:8 (0:5)

Góly: Martin Mrváň, Jerguš Mrváň, Marek Melicher – Juraj Soják 5, Andrej Glemba, Miroslav Veselovský, Maximilián Črep

ŽK: Jerguš Mrváň, Marek Melicher (Hellius)

Starí pániEFCE Brocak 2:7 (1:2)

Góly: Miloš Suržin 2 – Marek Ursíny 3, Jaroslav Pĺžik 2, Martin Lišiak, Marek Muroň

ŽK: Viktor Čaniga (Starí páni) – Jaroslav Pĺžik (EFCE Brocak)

KráličaniaFC Salve 7:5 (3:3)

Góly: Marián Bobor 3, Rastislav Bartelt 2, Ondrej Zrubák, Tomáš Handzuš – Patrik Časnocha 3, Peter Štulrajter, Jakub Jeziorski

AjaxAteeray 5:7 (1:5)

Góly: Róbert Sečkár 2, Ján Šimčík 2, Peter Očenáš – Ivan Greško 3, Bohuš Balšianok 2, Tomáš Gregor 2

IV. A liga – 3. kolo

Vstup ako z ríše snov zažíva predposledné mužstvo minulej sezóny Zlepenec. Jeho hráči sa môžu po treťom kole v IV. A pochváliť ako jediní plným počtom bodov, najlepšou defenzívou a aj ofenzívou. Po prvom polčase síce viedli nad Partizánom BB iba o dva góly, čo dávalo ich súperovi nádej na zisk bodov, ale v druhom polčase už Zlepenec Partizán jasne prevýšil. O tímovom úspechu hovorí aj fakt, že 11 gólov si medzi seba rozdelilo až 7 strelcov. Prvé body v sezóne si pripísalo Solídne Bývanie, ktoré sa gólovo naťahovalo s tímom ToJeJedno a po dvoch podobných polčasoch zvíťazilo v pomere 7:4.

AC TornádoFC Fončorda 7:2 (4:2)

Góly: Michal Kucka 3, Andrej Hajdúch 3, Stanislav Benko, Marek Cisár – Tomáš Riečan, Milan Svitek

ŽK: Matej Straka (FC Fončorda)

ČK: Matej Straka (FC Fončorda)

ANK PegiStrechy BB 4:2 (1:0)

Góly: Marián Francisty, Kamil Leško, Ján Orel, Michal Repka – Roman Tiekhov, Michal Lakomčík

ŽK: Michal Lakomčík (Strechy BB)

ZlepenecPartizán BB 11:3 (4:2)

Góly: Radovan Nehéz 2, Dušan Farbula 2, Jakub Rafaj 2, Marián Jobbágy 2, Jozef Šimo, Lukas Dekisski, Lukáš Urbašík – Adam Valent 2, Ján Král

ŽK: Jozef Lašák (Partizán BB)

RK Solídne BývanieToJeJedno 7:4 (5:3)

Góly: Alexey Kazachek 4, Volodymyr Petrunenko 2, Yaroslav Satanovskyi – Martin Hríbik, Filip Petráň, Radoslav Fodor ml., Peter Širka

ŽK: Volodymyr Petrunenko (RK Solídne Bývanie)

IV. B liga – 3. kolo

Zápas dvoch rozdielnych polčasov zohrali hráči Juniperusu a Barumky. Prví menovaní jasne dominovali v prvom polčase, v ktorom spustili gólovú smršť a viedli už 12:1. V druhom dejstve však fialoví poľavili a Barumke sa v ňom podarilo streliť až 9 gólov, čo však na body nestačilo. Oba tímy našli vo svojich radoch štvorgólových strelcov. Za Juniperus sa zaskvel Martin Blaško, zatiaľ čo najväčší gólový príspevok Barumky pridal Tomáš Bariak. V zápase Juniperusu už po druhýkrát padlo najviac gólov v rámci celého kola. Po troch kolách je v IV. B lige stopercentný iba Atak, ktorý po prvom polčase remizoval s Hrčou 4:4, ale v druhej 25-minútovke už hráči Ataku prevzali iniciatívu na svoju stranu a šiestimi gólmi rozhodli o pohodlnom víťazstve.

Viking StavangerFC Medojed 4:10 (2:5)

Góly: Matúš Tuček 4 – Jakub Bielik 2, Jakub Rosinský 2, Martin Štulajter 2, Roman Petráň 2, Vladimír Sklenka, Vladimír Klemanič

ŽK: Martin Štulajter (FC Medojed)

AtakHrča 10:4 (4:4)

Góly: René Terem 3, Robert Oravec 3, Peter Dobrík 2, Vladimír Almáši 2 – Daniel Krajči 2, Slavomír Škropek, Róbert Kojnok

ŽK: Vladimír Kysel (Atak)

1. FC OrtotechBezvetrie 9:6 (4:4)

Góly: Richard Slobodník 6, Erik Muránsky 2, Peter Konder – Dalibor Kvasna 3, Peter Nosál 2, Martin Siragi

BuKDailan Yifang – Sásová 4:4 (2:3)

Góly: Jozef Oroszlány, Marián Čunderlík, Timotej Briak, Michal Latinák – Tomáš Konkoľ, Martin Paulík, Filip Slabecius, Jakub Tóth

ŽK: Martin Huťka, Michal Latinák (BuK) – Tomáš Konkoľ (Dailan Yifang – Sásová)

ČK: Tomáš Kováčik (Dailan Yifang – Sásová)

ArsenalFK Amatéri 3:4 (1:3)

Góly: Luboslav Potančok, Matúš Dušička, Michal Chaban – Miroslav Repčín 3, Matúš Holécy

ŽK: Peter Fazekaš, Matúš Dušička (Arsenal) – Marcel Kozák, Miroslav Repčín, Martin Roháč (FK Amatéri)

FC JuniperusFC Barumka 14:10 (12:1)

Góly: Martin Blaško 4, Jakub Mesík 3, Vladimír Túry 2, Miroslav Tichý 2, Jakub Klačan, Marek Filipko, Branislav Blaško – Tomáš Bariak 4, Jakub Ťakuš 3, Andrej Šimko 2, Matúš Viglaský

VKKEnzo 5:5 (3:3)

Góly: Matej Vaník, Peter Kužma, Peter Maďar, Pavol Zlevský, Peter Lovič – Ivan Hák 3, Tomáš Černík 2

Sacie komandoRun 4:5 (2:2)

Góly: Pavol Holubčík 2, Tomáš Bartošík, Milan Štubniak – Juraj Ličák 3, Dušan Murgaš 2

AdrenalínMalonas 8:3 (4:1)

Góly: Tomáš Gajdoš 2, Jakub Sekereš 2, Sebastian Cracco, Karol Polák, Lukáš Handlovský, Vladimír Bais – Henrich Lehotský, Lukáš Macko, Ľubomír Bezúch

ŽK: Karol Polák (Adrenalín) – Ľubomír Bezúch (Malonas)