V piatok večer sa v banskobystrickom klube Urban Spot konal spoločný koncert dvoch známych kapiel, Medial Banana a Polemic. Klubové turné, ktoré 6. marca zavítalo aj do Banskej Bystrice nesie názov ich spoločnej skladby Staré časy. Ako to vyzeralo, si môžete pozrieť v našej bohatej fotogalérii.

Na festivale Uprising hralo počas spoločného koncertu Polemicu s Medial Banana na pódiu až štrnásť muzikantov a inak tomu nebolo ani v Urban Spote, kde zahrali dvaja bubeníci, dvaja klávesáci, traja gitaristi a nechýbali ani dychové nástroje a spev. Zaplnený klub sa bavil počas celej show, v ktorej sa striedali staré aj nové hity oboch obľúbených hudobných skupín, ktoré tentokrát spojili svoje sily.

Publikum, v ktorom malo zastúpenie viacero generácií vytvorilo skvelú atmosféru a za odmenu malo možnosť vypočuť si aj úplné novinky z pripravovaných albumov. Opäť sa tak potvrdilo, že kapely Medial Banana a Polemic, dve ikony slovenského ska a reggae, svojim fanúšikom srdcia nekradnú ale získavajú si ich svojou bezhraničnou pozitívnou energiou, úžasnou náladou, koncertnou atmosférou a skvelými pesničkami.

Piatkový koncert klubového turné Staré časy sme navštívili aj my a prinášame Vám z neho bohatú fotogalériu