Tipsport arena – banskobystrický zimný štadión, ponúka po rekonštrukcii komfortnejšie možnosti viacúčelového využitia. V plnej paráde sa to ukázalo v sobotu večer pri 90s The Show, ktorá pod Urpín pritiahla hviezdy svetovej tanečnej hudby 90-tych rokov.

Zaplnený zimný štadión tak roztancovali East 17, Mr. President, Twenty 4 Seven, Corona, Haddaway či Fun Factory s ich dnes už legendárnymi hitmi. Už pred koncertom hudobných legiend, ale aj po ňom, hostí hudobne navrátil do 90-tok dídžej Štefan Ištok.

Počas večera tak zazneli skladby ako Stay Another Day (East 17), Coco Jamboo (Mr. President), The Rhythm of the Night (Corona), What Is Love (Haddaway), Slave To The Music (Twenty 4 Seven), či I Wanna Be With U (Fun Factory), ktoré sa už nezmazateľne zapísali do hudobnej histórie 90-tych rokov, či k počiatkom vzniku elektronickej a tanečnej hudby ako takej. A že je táto hudba blízka všetkým generáciám do dnešných dní, dokázala vysoká účasť zaplnenej Tipsport arény v Banskej Bystrici.

Organizátorom podujatia bol priamo hokejový klub HC ’05 Banská Bystrica v spolupráci s českou agentúrou Moravia Promotion Concert. Organizátori tak nadviazali nielen na skúsenosti z organizovania hokejových zápasov, ale aj ďalších podujatí. Návštevníkov tak čakali napríklad výrazne posilnené možnosti občerstvenia. Atmosféru koncertu približuje fotogaléria od Norberta Kuklovského.