Plný banskobystrický amfiteáter, skvelá atmosféra a tisícky Banskobystričanov a návštevníkov koncertu spievajúcich dnes už tie najznámejšie slovenské hity. To bol sobotňajší večer na amfiteátri Paľa Bielika, kam v rámci svojej Amfiteáter tour zavítala kapela IMT Smile.

Úvod sobotňajšieho večera na banskobystrickom amfiteátri patril prešovskej rockovej skupine Elevenhill, ku ktorým sa dokonca na chvíľu pridal aj Ivan Tásler, či spevákovi a folkloristovi Štefanovi Štecovi. Pred ôsmou hodinou večer už pódium patrilo jednej z najznámejších kapiel u nás a dnes azda najpopulárnejšej z nich – IMT Smile.

Ivan Tásler a jeho kapela strhli zaplnený amfiteáter od prvých chvíľ a divákom ponúkli dnes už notoricky známe hity ako Ľudia nie sú zlí, Opri sa o mňa, Veselá pesnička, Cesty II. triedy, Milostná symfónia, Bozk, alebo pieseň Hej, sokoly! a mnohé ďalšie. Zo samotnej kapely na pódiu vyžarovala obrovská energia, ktorá bola maximálne nákazlivá. Veď v hľadisku snáď nebolo jedného fanúšika, ktorý by si piesne, viac či menej hlasno, nespieval spolu s nimi.

Kapela predstavila aj svoju najnovšiu pieseň Budeme to stále my, ktorú IMT Smile uviedli len pred mesiacom a už dnes má na video portáli Youtube zhruba 670-tisíc zhliadnutí. Amfiteáter Tour skupiny IMT Smile pokračuje o týždeň na už dnes vypredanom koncerte vo Východnej a svoje turné ukončia 14. júla v Nitre.

Atmosféru sobotňajšieho koncertu v Banskej Bystrici približuje aj naša fotogaléria.