Príjemnú komornú atmosféru v Klube 77 vygradovali muzikanti z Lavagance svojimi staršími ale aj novými hitmi.

Lavagance a Panda Rules v Klube 77, Banská Bystrica, 7.11.2013V klube sa začalo hrať okolo ôsmej večer, a to pod taktovkou Panda Rules. Ide o elektronický projekt Romana z kapely Plastic Swans. Hlavná kapela večera začala hrať o deviatej, kedy to v sále klubu vyzeralo už veselšie. Lavagance zahrali prierez svojou tvorbou, na ktorú od začiatku roztancovali všetkých prítomných ľudí.

Svojím príjemným vystupovaním a nenúteným prejavom si získavajú priazeň aj ľudí, ktorý ich doteraz nepoznali. Samozrejme, že zahrali aj ich nový singel, Gabriel so slovami: „Tak a teraz Vám zahráme našu hojdačku.“ Odznela dokonca aj pesnička od kapely Depeche Mode, Personal Jesus, ktorou potešili každé ucho v klube. Lavagance zahrali prídavok, a potom sa ešte raz museli vracať na pódium, so slovami: „Máme radi takéto komorné koncerty, máme radi tie vzťahy.“

Aj napriek účasti, ktorá bola ovplyvnená koncertom Richarda Müllera, odohrali ešte dve pesničky a po vyše hodinovom koncerte odchádzali z pódia v mokrých tričkách a s uterákmi na tvári.