V pondelok 20. septembra sa na prízemí Europa SC uskutočnila autogramiáda hokejistov HC ’05 Banská Bystrica, ktorí sa tak pred sezónou stretli so svojimi priaznivcami. Atmosféru autogramiády baranov vám priblíži naša fotogaléria.

Podujatie odštartovalo nástupom hráčov a členov realizačného tímu, ktorý sprevádzali tóny ikonickej skladby Tsunami, ktorá v posledných rokoch znie banskobystrickým zimným štadiónom po góloch baranov.

Fanúšikovia mohli následne vidieť dres, ktorý budú banskobystrickí hokejisti obliekať v sezóne 2021/2022.

„Veľmi nás teší, že nás prišli fanúšikovia v takom veľkom počte podporiť a odprevadiť do novej sezóny. Sú neoddeliteľnou súčasťou nášho tímu a dodávajú nám množstvo energie. Veríme, že im to vrátime výkonmi na ľade. Taktiež sme radi za to, že sa fanúšikovia potešili aj uvedeniu staronového partnera – banskobystrický pivovar Urpiner, s ktorým sme spoločne pokrstili dres na novú sezónu. Dúfame, že nám prinesie šťastie,“ povedal Vladimír Tropp, obchodný a marketingový riaditeľ HC ’05 Banská Bystrica.

Po predstavení a pokrstení nového dresu prišla na rad samotná autogramiáda. Počas nej si najmenší fanúšikovia mohli vyskúšať napríklad aj streľbu na bránku.

Fanúšikovia tak vyprevadili svojich miláčikov do novej sezóny, ktorej úvodnú časť odohrajú barani kvôli prebiehajúcej rekonštrukcii zimného štadióna na klziskách súperov.

Zverencov fínskeho trénera Tuukku Poikonena čaká úvodný zápas sezóny v piatok 24. septembra od 18.00 h, kedy sa „tím, ktorý má iskru“ stretne s Prešovom na jeho ľade.