Cinemax Banská Bystrica predstaví v prvý štvrtok nového roka ďalšie filmové novinky. Vstupenky do kina môžete aj vyhrať, a to v našej tradičnej súťaži.

Vo štvrtok 5. januára môžeme do banskobystrického multikina zájsť na dve premiéry. Jason Statham sa predstaví v hlavnej úlohe v novej americkej akčnej komédii s názvom Fortunova hra. V americko-švédskej dramatickej komédii Muž menom Otto zas predviedol svoje herecké schopnosti Tom Hanks. Okrem dvoch čerstvých noviniek je v programe bystrického Cinemaxu bohatá nádielka filmov, ktoré už majú premiéru za sebou. Medzi nimi nájdeme nového Avatara, animáky, marvelovku, film o Whitney Houston či rôzne komédie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

FORTUNOVA HRA

Elitný agent Orson Fortune (Jason Statham) musí vystopovať a zastaviť predaj novej smrtiacej zbrane, ktorú vlastní nebezpečný miliardár a obchodník so zbraňami (Hugh Grant). Orson spolu so svojim tímom superagentov (Aubrey Plaza, Cary Elwes, Bugzy Malone) si na pomoc vydieraním naverbujú slávneho hollywoodskeho herca (Josh Hartnett), ktorý bude slúžiť ako návnada pre excentrického miliardára počas tajnej misie na záchranu sveta.

MUŽ MENOM OTTO

Čo sa stane keď sa do susedného domu nasťahuje mladá živá rodina? Nevrlý vdovec (Tom Hanks), ktorého jedinou radosťou je kritizovať a odsudzovať svojich susedov sa musí vysporiadať s mladou živou rodinou, ktorá sa jedného dňa nasťahuje do susedstva, čo vedie k nečakanému priateľstvu, ktoré mu prevráti svet naruby.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na stránke multikina Cinemax.

Súťaž o dve vstupenky do multikina Cinemax

Pre všetkých filmových nadšencov sme opäť pripravili súťaž o dve voľné vstupenky do multikina Cinemax, ktoré získa jeden vyžrebovaný výherca/výherkyňa. Do súťaže sa môžete zapojiť do štvrtka 5. januára 2023 (do polnoci) na Facebooku BBonline.sk.