Jeden z najväčších festivalov zdravého životného štýlu na Slovensku mieri v máji do Banskej Bystrice. HARMÓNIA festival zdravia a krásy je podujatie pre všetkých priaznivcov zdravého životného štýlu. Akcia nie je vekovo obmedzená a vzdelávať, zabávať a naučiť sa niečo nové môžu všetci bez rozdielu.

Čo je súčasťou tejto akcie?

  • prednášky plné zážitkov a informácií s odborníkmi a známymi lektormi na témy týkajúce sa zdravia, krásy, vzťahov, osobného i duchovného rozvoja
  • interaktívne zážitkové workshopy
  • diskusie, besedy aj krst knihy – inšpirácie a pozitívne myšlienky
  • výstava zdravého životného štýlu

Užijete si sprievodný program, ktorý obsahuje rôzne merania a diagnostiky zdravia, výživové poradenstvo, pomoc pri chudnutí, ukážky líčenia profesionálmi, ukážky cvičenia.

Môžete meditovať, s Jogou smiechu a prvým slovenským smiechológom sa môžete zasmiať sa „len tak“ alebo podstúpiť čistenie, fotenie a diagnostiku vašej aury.

K HARMÓNIA Festivalu zdravia a krásy už neodmysliteľne patrí zdravá strava. Vy ju budete môcť nielen ochutnať, ale aj získať praktické tipy ako ju pripravovať. Stačí sa zúčastniť workshopov, ktoré sú venované zdravej strave, stravovaniu bez lepku, bez mlieka, zdravému pečeniu aj RAW chuťovkám.

A čo o programe festivalu hovorí autorka celej myšlienky a organizátorka podujatia Katarína Lehotská Mikuláková: „Na 4. ročníku HARMÓNIA festivalu zdravia a krásy v Banskej Bystrici vás čaká najbohatší program doteraz – 17 prednášok a 7 workshopov. Na tému (Za)chráňte svoje črevo! bude prednášať vzácny hosť Igor Bukovský. Jozef Banáš, najpredávanejší slovenský spisovateľ a autor bestsellerov Kód 7, Kód 1, Kód 9 vás určite osloví prednáškou Kód 7 – o ľuďoch, ktorí šťastie nehľadajú, ale žijú. Tešiť sa môžete aj na prednášku Vedomá žena od Beáty Hlohovskej a ďalšie inšpiratívne stretnutia s lektormi. Na workshope sebapoznania, ktorý bude viesť Viktória Sentpéteryová, nazrieme do svojho vnútra. Cestu k šťastiu a spokojnosti nám ukáže Janette Šimková, uznávaná osobná a partnerská koučka. O meditácií sa porozprávame a aj si ju „zažijeme“ s Markétkou Šinskou. No a o dobrú náladu a veselú myseľ sa okrem jogy smiechu postará minikurz salsy. Verím, že to bude skvelá akcia, ktorú si maximálne užijeme!“

Ponuka vystavovateľov je rovnako bohatá ako prednáškový program. Bystrickej HARMÓNIE sa zúčastní napr. GLANDULA MYSTERY s jedinečnými výživovými doplnkami s organickou formou jódu pre ľudí aj domácich miláčikov. Na festivale nájdete aj ručne vyrábané šperky z benátskeho skla. Spol. KOMPAVA vám ponúkne výživové doplnky na trávenie, chudnutie, detoxikáciu, anti-age program. Fitshaker bude nabádať k efektívnemu online cvičeniu. Uvedené je iba malou ukážkou z celkovej pestrej ponuky viac ako 65 vystavovateľov HARMÓNIA Festivalu zdravia a krásy.

Festival sa bude konať v Hoteli LUX*** v Banskej Bystrici už 19. a 20. mája. Ak vás program zaujal, odporúčame vám zakúpiť si prednáškové vstupenky v predpredaji v sieti www.Ticketportal.sk Cena 1-dňovej permanentky je aktuálne 13 Eur. Viac informácií o podujatí aj kompletný cenník vstupeniek, vrátane VIP vstupeniek, nájdete na stránke www.HarmoniaFest.sk.

HARMÓNIA Festival zdravia a krásy – intenzívne zážitky pre kvalitnejší život!