Už túto sobotu pozýva Farma Hiadlovských všetkých milovníkov vína, farmárskych špecialít a prírody na jesenné podujatie „Na farmu Hiadlovských (nielen) za vínom“.

Jesenný gurmánsky a vínny festival sa uskutoční v sobotu 22. októbra v Slovenskej Ľupči. Rodinná farma Hiadlovských organizuje obľúbené podujatie už niekoľko rokov so zámerom predstaviť farmársku gastronómiu, ale aj kultúru degustovania v stredoslovenskom regióne.

Tešiť sa môžete sa na chutné vína od remeselných vinárov z celého Slovenska, ale aj na skvelé gurmánske pochúťky výlučne z produktov a plodín pestovateľov. Vo farmárskej predajni budete môcť ochutnať a zakúpiť si vynikajúci syr Hiadlovec v rôznom štádiu zrenia.

Zatancujete si pri živej hudbe a posedíte pri ohníku. Prezrieť si môžete farmu aj zvieratá a zažiť tak atmosféru bežného farmárskeho dňa. Pre deti sú prichystané tvorivé dielne. Ak sa zúčastníte farmárskych súťaží pre deti a dospelých, užijete si veľa zábavy. No a nebude chýbať ani tombola o chutné ceny a prekvapenie na záver. Organizátori výnimočného festivalu sa tešia na návštevníkov za každého počasia. Farma disponuje priestormi zrekonštruovanej maštale, kde môže akcia prebiehať aj vtedy, ak by sa počasie nevydarilo.

Agentúra Hiadlovec event & catering v spolupráci s rodinnou farmou Jozefa Hiadlovského vás srdečne pozývajú do Slovenskej Ľupče na Farmu Hiadlovských. Od 9.00 do 12.00 h si pochutíte na Farmárskych raňajkách a od 12.00 do 20.00 h si spestríte sobotné popoludnie Festivalom vína. 

Do Slovenskej Ľupče na Farmu Hiadlovských, a to nielen za vínom, sa prísť určite oplatí. Príďte si oddýchnuť v krásnom prostredí farmy pri živej hudbe, chutnom jedle a kvalitnom vínku.