V utorok v Žiline a v stredu v Banskej Bystrici sa môžete stretnúť s Emmou a Emou Tekelyovou a sladkosťami, od ktorých sa nepriberá… 

Emma_krst
A tu sú krstní otcovia: Pišta a Imre! Maškrtní chlapci vymenili klasické šuteméne pani Janky z Paneláku a prišli ochutnať Sladkosti, od ktorých sa nepriberá. René štúr krstil strúhanou čokoládou, Sväťo Malachovský orechmi.

Kniha Sladkosti, od ktorých sa nepriberá 2 obsahuje 36 nových receptov na koláče, torty, dezerty aj rýchle maškrty, ktoré zvládne každá žena, aj začiatočníčka. Kniha má 5 kapitol: Rýchlovky, Spomienky na detstvo, Osviežujúce pochúťky, Recepty z ciest, Klasika inak. Recepty rešpektujú tradičné slovenské chute a používajú sa v nich iba prírodné produkty, nijaké umelé náhrady. Záverečná kapitola sa venuje cukru z pohľadu zdravia a krásy, pretože vplýva nielen na obezitu ale aj na pleť a starnutie.

Ako už naznačuje názov, kniha je adresovaná modernej žene, ktorá rada prekvapí rodinu a priateľov chutnými maškrtami, pričom ani sama si nemusí odriekať.

Toto a ešte všeličo iné sa od autoriek knihy Emy a Emmy Tekelyovej môžete dozvedieť v stredu 27. novembra (od 17. hod.) v banskobystrickom kníhkupectve Panta Rhei(Europa SC). A nielen dozvedieť! Na programe je tiež ochutnávka a, samozrejme, aj autogramiáda. Opäť tak máte možnosť potešiť seba a svojich blízkych pekným vianočným darčekom – knihou s venovaním. A navyše takou sladkou…