Znovuotvorenie kinosál potešilo filmových nadšencov, ktorí sa môžu od štvrtka 20. januára tešiť v banskobystrickom multikine Cinemax na ďalšiu dávku filmových noviniek.

Vo štvrtok si odkrúti premiéru päť nových snímok. Fanúšikovia marveloviek by si nemali nechať ujsť nového Spider-Mana, ktorého totožnosť bude odhalená po prvýkrát v histórii. Dávku humoru prinesie francúzska komédia Macher na 30 dní. V dráme Spencer môžete nahliadnuť do života princeznej Diany. Viki a jej Mystery je zas dojemným rodinným dobrodružným filmom, inšpirovaným skutočným príbehom. Pre priaznivcov muzikálov je pripravená snímka West Side Story. Najmenší diváci sa zas môžu tešiť na víkendovú premiéru animovanej komédie Spievaj 2.

Cinemax Banská Bystrica prosí svojich návštevníkov, aby v priestoroch kina dodržiavali platné hygienické nariadenia v súvislosti s prevenciou proti šíreniu ochorenia COVID-19.

Prehľad filmových noviniek v ponuke banskobystrického kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

SPIDER-MAN: BEZ DOMOVA

Po prvýkrát v histórii Spider-Mana je odhalená aj jeho totožnosť. Náš priateľský, susedský hrdina už nedokáže oddeliť svoj bežný život od riskantného života superhrdinu. Keď Spider-Man požiada o pomoc Doctora Strangea, ani netuší aký nebezpečný chaos spôsobí. Prinúti ho sa zamyslieť, čo skutočne znamená byť Spider-Manom.

MACHER NA 30 DNÍ

Režisér, scenárista a hlavná postava v jednej osobe. Tarek Boudali si film napísal, zrežíroval a zahral si policajta Rayana. Tomu lekár oznámi, že od potkana, ktorý ho pri policajnej akcii pohrýzol, dostal smrteľnú chorobu a zostáva mu maximálne 30 dní života. Plachý a neschopný Rayane sa tak konečne odviaže a namiesto vyčkávania na smrť začína svoj život skutočne žiť. Podarí sa mu dostať drogového dealera a získať ženu svojich snov?

SPENCER

Manželstvo princeznej Diany a princa Charlesa už dávno vychladlo. Hoci sa množia klebety o aférach a rozvode, počas vianočných slávností v kráľovninom sídle Sandringham je prikázaný mier. Naplánované je spoločné stolovanie, streľba a lov. Diana túto hru pozná. Tento rok však budú veci úplne iné. Spencer divákom predstavuje to, čo sa mohlo stať počas tých niekoľkých osudových dní.

VIKI A JEJ MYSTERY

Stéphane sa rozhodne presťahovať do krásneho pohoria Cantal, aby sa mohol viac zblížiť so svojou 8-ročnou dcérou Viki, ktorá od zmiznutia svojej matky mlčí. Počas prechádzky v lese jej pastier daruje šteniatko menom Mystery, ktoré jej postupne dodá chuť do života. Stéphane však veľmi rýchlo zistí, že zviera je v skutočnosti vlk… Napriek varovaniam a nebezpečenstvu tejto situácie sa nedokáže prinútiť oddeliť svoju dcéru od tohto zdanlivo neškodného chlpatého klbka.

WEST SIDE STORY

Remake slávneho muzikálu od slávneho režiséra Stevena Spielberga a od držiteľa Pulitzerovej ceny scenáristu Tonyho Kushnera s nesmrteľnou hudbou Leonarda Bernsteina, opäť ožije v príbehu mladej lásky a rivality v New Yorku päťdesiatych rokoch.

SPIEVAJ 2 – Predpremiéra

v sobotu 22. januára a v nedeľu 23. januára o 13.00 h

V pokračovaní hudobného animáku Spievaj 2, sa partička nadšených hudobníkov snaží preniknúť do vyšších poschodí šoubiznisu. Aby to dokázali, musia na svoju stranu získať legendu, ktorá sa zaprisahala, že v už nikdy v živote na pódium nevystúpi.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na stránke multikina Cinemax.