Jedna očakávaná akčná novinka, ale i špeciálna predpremiéra či pripravovaná Babská jazda. Aj to si pre vás aktuálne pripravilo banskobystrické multikino Cinemax.

X-MEN: BUDÚCA MINULOSŤ

Vo filme X-Men: Budúca minulosť bojuje kompletná zostava X-Men vo vojne s vlastným druhom, s tými čo prežili. Zmutovaným hrdinom X-Men hrozí definitívny zánik. Ich rasa bola vždy na pokraji vyhynutia, ale teraz je táto hrozba reálnejšia ako kedykoľvek predtým. Jediná cesta k spaseniu vedie cez minulosť na úplný začiatok reťazca udalostí, ktoré nastávajúce nebezpečenstvo vyvolali. K bytostiam s výnimočnými schopnosťami sa vracia režisér Bryan Singer, strojca ich mimoriadneho úspechu. Spolu s ním vo filme prichádza aj najviac mutantov v histórii ságy.

xmenVďaka tomu, že sa film odohráva v dvoch časových rovinách objavia sa v ňom hneď dve podoby vodcu „dobrých“ X-Men profesora Xaviera (Patrick Stewart, James McAvoy) a jeho protivníka Magneta (Ian McKellen, Michael Fassbender). Len Wolverine (Hugh Jackman) ostáva stále rovnaký vďaka svojej schopnosti nestarnúť a bleskurýchle sa uzdravovať. Preto práve on dostane zdanlivo šialenú úlohu vrátiť sa v čase a zabrániť tomu, aby sa z bývalých priateľov stali nepriatelia na život a na smrť. Jedine spoločne totiž môžu v budúcnosti čeliť sile, ktorá prevýši aj ich unikátne schopnosti. Režisér Bryan Singer obsadil režisérsku stoličku už v prvých dvoch dieloch filmovej série o týchto superhrdinoch z komiksov spoločnosti Marvel Comics. „Na začiatku celú ságu zľahka zrekapitulujeme,“ hovorí. „Niektoré scény a zábery majú divákom slúžiť ako nápoveda. Na jednej strane je fajn, keď si znalci vo filme sami niečo nájdu, ale na druhej strane sme chceli, aby si ho užili aj tí, ktorí doteraz s X-Men neprišli do styku.

[youtube yFAUdsZCTpA 640 390]

DETSKÉ KINO – HURÁ DO PRAVEKU!

LOGO_DK(Víkend 24.5. – 25.5.2014 o 13:50)

Títo traja vedia narobiť nejednu neplechu a ani dnes nezostanú pozadu. Spoločne s nimi zažijeme dobrodružstvo staré 65 miliónov rokov. Splňte si svoj ??sen! Pripútajte sa, stroj času vyráža na cestu!
Ernie, Max a Julia sa ocitajú v hniezde toho najhoršieho z najhorších. T-rexa! Na ich prekvapenie sa nestanú potravou, ale sú braní ako mláďatá a tak začína ich dobrodružstvo! Budú čeliť prehistorickým monštrám a nebezpečenstvu na každom kroku, aby si zaistili návrat späť do svojej doby. Našťastie nebudú sami, pretože stretnú veľa zaujímavých stvorení a s nimi nie je o zábavu núdza. Podarí sa Erniemu, Maxovi a Julii bezpečne vrátiť domov? To zistíte, ale teraz. HURÁ DO PRAVEKU!

[youtube 2ch5PnzeDWM 640 390]

EXKLUZÍVNA PREDPREMIÉRA NA HRANE ZAJTRAJŠKA V 3D

EOT_A4_predpremiera_CNMX(Pondelok 2.6.2014 o 20:30)

V novom sci-fi thrilleri “Na hrane zajtrajška” si pod režisérskou taktovkou Douga Limana (“The Bourne Identity,” “Mr. & Mrs. Smith”) zahrali nominant na Oscara Tom Cruise (“Mission: Impossible”, “Jerry Maguire”) a Emily Blunt (“The Devil Wears Prada,” “The Adjustment Bureau”). Epické dobrodružstvo “Na hrane zajtrajška” sa odohráva v blízkej budúcnosti, kedy mimozemská rasa tvrdým útokom zasiahne Zem, a nevie ju poraziť žiadna zo svetových armád. Podplukovník William Cage (Cruise), ktorý sa nikdy nezúčastnil ani jedinej bitky, je náhle degradovaný a následne bez prípravy a s mizernou výzbrojou nasadený do takmer samovražednej akcie. Zabijú ho behom niekoľkých minút. Akoby zázrakom však opäť ožíva na začiatku rovnakého dňa. Znova ho tak čaká boj a rýchla smrť. Znova a znova. Zakaždým je však skúsenejší a dokáže svoje rozvíjajúce sa schopnosti lepšie využívať. V boji mu po boku stojí príslušníčka Špeciálnych jednotiek Rita Vrataski (Blunt). Každá opakujúca sa bitka proti mimozemšťanom je pre Cagea a Ritu príležitosťou dostať sa k porazeniu nepriateľa o krok bližšie.

[youtube e__SfywBiQI 640 390]

BABSKÁ JAZDA S FILMOM NA VINE SÚ HVIEZDY

Cinemax_BJ_A4(Utorok 3.6.2014 o 18:00)

Na máj pre vás v multikine CINEMAX pripravili ďalšiu Babskú jazdu a môžete sa na ňu tešiť už 3. júna 2014 o 18:00 s filmom Na vine sú hviezdy.

Táto skvelá romantická dráma je filmovou adaptáciou celosvetového bestselleru Johna Greena. Príbeh sa točí okolo šesťnásť ročnej Hazel Grace Lancaster, ktorej pred tromi rokmi diagnostikovali rakovinu štítnej žľazy. Hazel sa na stretnutí podpornej skupiny zoznámi s Augustom Watersom, vyliečeným pacientom leukémie, ktorý tam chodí ako podpora svojho kamaráta. Keď sa ich vzťah začne prehlbovať z obyčajného priateľstva snaží sa Hazel zachovať si odstup, pretože sa bojí, že zomrie a Gusa to poznamená. Ale Guse sa jej snaží splniť jej najväčšie želanie a to je letieť do Amsterdamu a stretnúť sa s jej obľúbeným spisovateľom Petrom van Houtom.

Samozrejme na vás čaká welcome drink, darčeky a tombola.

[youtube DtcQmmitftc 640 390]

Okrem toho v multikine Cinemax: Rio 2 2D aj 3D, Godzilla 2D aj 3D, Divergencia, Bella a Sebastián, The Amazing Spider-Man 2 2D, Hurá do praveku!, Storočný starček ktorý vyliezol z okna a zmizol, Jedna za všetky a 10 pravidiel jak sbalit holku.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.