Záver roka patrí už tradične v Brezne veľkolepým koncertom hviezd slovenskej a českej hudobnej scény, ktoré do Arény Brezno privádza agentúra Aybee production. Po vyše ôsmich rokoch sa v metropole Horehronia opäť môžu tešiť na nezabudnuteľného Michala Davida.

A ako sa podaril návrat úspešného českého speváka, ale aj skladateľa a producenta do Arény Brezno? “Pravdupovediac trvalo to vyše tri roky. Najprv nás predbehol Poprad a neskôr Zvolen. No keďže bývam neoblomný, nakoniec sa to podarilo. V októbri minulého roka sme doladili podmienky a zahájili prípravy,” prezrádza Andrej Barančok, PR & Event specialist agentúry  Aybee production.

Veľkolepé koncerty hudobných hviezd za ostatných šesť rokov v Aréne Brezno navštívilo už viac než 25-tisíc návštevníkov. Projekt takéhoto veľkého formátu si vyžaduje dostatok času na kvalitnú prípravu. Ja sa touto cestou musím poďakovať aj naším partnerom, ktorí nás každoročne podporujú a som rád, že sa k nám každoročne pridávajú noví. Nesmierne nás teší aj podpora zo strany primátora mesta Tomáša Abela,” dodal Brančok.

Nezabudnuteľné hity a šou v podaní jedinečného Michala Davida si budú môcť navyše návštevníci vychutnať skutočne naplno. “Rozdiel oproti našim doterajším projektom bude hlavne v tom, že celá plocha bude určená na státie – čiže pre všetkých tancachtivých bude vytvorený priestor na najväčšiu party tohto roka v Aréne,” priblížil Andrej Barančok.

Koncert Michala Davida sa uskutoční síce až 15. novembra o 19-tej hodine v Aréne Brezno, ale ako to už s koncertami hviezd v metropole Horehronia chodí, váhať s kúpou lístku sa neoplatí. Aj preto sú už teraz vstupenky v cene od 17 € v predpredaji. K dispozícii je zároveň aj obmedzený počet VIP vstupeniek priamo pod pódiom, pri ktorých platí, že kto skôr príde, ten prvý berie.

Vstupenky sú v predpredaji v predajnej sieti a prostredníctvom portálu Ticketportal.