Býva už zvykom, že v závere roka lákajú do Brezna unikátne hudobné podujatia. Tamojšia agentúra Aybee production pozýva do Arény Brezno aj tento rok na jedinečný koncert dvoch hudobných generácií.

koncert

Tento rok vystúpi v Brezne v rámci jedného koncertu česká hudobná legenda – kapela Olympic a domáca stálica súčasnej scény, nitrianska formácia Desmod. „Jedinečnosť tohto spojenia je v tom, že v tomto zložení ešte nikdy spoločne nekoncertovali,“ približuje PR & Event špecialista agentúry Aybee Andrej Barančok. „Pred viac ako 10 rokmi som si povedal, Brezno musí ožiť a myslím, že sa to aj podarilo. Teší ma, keď ľuďom, ktorí častokrát nemajú jednoduchý život sprostredkujeme emóciu, či jedinečný zážitok počas ktorého zabudnú na svoje problémy. Som rád, že ľudia z Horehronia už nemusia cestovať do vzdialenejších miest za zvučnými menami, ale za tie roky si už zvykli, že zvučné mená môžu navštíviť aj doma,“ dodáva.

Novinkou oproti koncertom z predošlých rokov, aj s ohľadom na hudobný žáner, bude vyčlenenie časti plochy pre návštevníkov na státie. Aj preto sú vstupenky k dispozícii v cene už od 14 €. Tie sú od pondelka v predpredaji prostredníctvom portálu Ticketportal.sk. Samotný koncert sa uskutoční 18. novembra.