2Online obchod s módou ZOOT.sk pôsobí na Slovensku už rok a pol. Všetci ho poznajú vďaka jedinečnému spôsobu nakupovania a množstvu zákazníckych výhod.

Na ZOOTe nájdete viac ako 300 značiek a preto si vyberie skutočne každý. Výdajne radosti sú jedinečný koncept ZOOTu, vďaka ktorému si objednané veci môžete vyskúšať. Konečne máme jednu aj v Banskej Bystrici. Výdajňa sa nachádza priamo v historickom centre, ktoré má neodolateľnú atmosféru. Je priamo na Hornej ulici 9. Určite stojí za to sa prísť pozrieť už len kvôli originálnemu a jedinečnému interiéru.

Objednám, vyskúšam, neplatím čo nesadne

Online obchod s módou ZOOT.sk na Slovensku získava stále väčšiu a väčšiu popularitu. A to vďaka svojmu výnimočnému hybridnému modelu. ZOOT totiž kombinuje výhody online obchodu a kamennej predajne. ,,Na stránke ZOOT.sk si môžete zákazník vybrať z vyše 300 značiek, objednať si ich na Výdajňu radosti a to bez toho, aby za tovar dopredu zaplatil. Následne si príde na Výdajňu radosti veci vyskúšať a zaplatí len za to, o čom je presvedčený, že mu to skutočne spraví radosť,“ vysvetľuje Michal Vojkovič, retail manager zootu. ,,Naše Výdajne radosti majú všetko ako klasický kamenný obchod-dokonca aj o niečo viac. Nájdete tu príjemné prostredie s ochotným personálom a tiež kabínky, kde si oblečenie môžete pohodlne vyskúšať,“ dodáva M. Vojkovič.

Výdajňa aj v srdci Slovenska

3ZOOT.sk otvoril prvú Výdajňu v Bratislave a následne ďalšie v Nitre a Žiline. Banskobystričania sa sami zaslúžili o to, aby Výdajňa bola aj v ich meste. ,,Pre Banskú Bystricu sme sa rozhodli najmä kvôli pozitívnej odozve a zákazníci si ju vyslovene vyžiadali. Chodilo nám množstvo emailov, kedy budeme mať Výdajňu konečne aj v Banskej Bystrici. Sami sme videli, že ľudia si objednávajú pomerne veľa cez kuriéra a preto bolo prirodzené rozhodnúť sa otvoriť ďalšiu Výdajňu práve v Banskej“, ozrejmuje M. Vojkovič. ,,Zároveň je to jeden z kľúčových logistických bodov, keďže plánujeme otvoriť ďalšie výdajne smerom na Východné Slovensko, informoval M. Vojkovič.

Stylistka vám poradí s výberom

Raz do mesiaca bude na Výdajni radosti k dispozícia štylistka Agáta Lekeš. ,,Agátka je skvelá štylistka, ktorá má vlastnú stránku ohaknima.sk a aj vlastný blog theladiescoffee.com. Raz do mesiaca bude na Výdajni pomáhať ľuďom vybrať si ten pravý outfit, poradí im ako s čím kombinovať a čo je vhodné na konkrétny typ postavy, resp. pomôže zákazníkom s konkrétnym problémom, ktorý ich trápi,“ informovala PR manažérka Veronika Maťašovská. Rozhodne sledujte FaceBook ZOOTsk, aby vám nič neuniklo a aby ste mohli získať vlastný styling.