Novovzniknuté divadlo na pôde Stredoslovenského osvetového strediska DIVADLO D35 sa v premiére predstaví s komédiou v réžii Petra Luptovského a hercami Gabom Obernauerom a Marošom Krajčovičom.

Komédia o dvoch manželoch v dvoch manželstvách naplnená slzami a inými tekutinami. Tak uvádza Divadlo D35 pri Združení SOS, Banská Bystrica svoju hru To zas bude rečí.

Divákom sa v hlavných úlohách predstavujú Gabo Obernauer a Maroš Krajčovič. Ich postavy, východniar Mižu a západniar Karči žijú na opačných koncoch republiky.

Zvláštna situácia ich dostane do spoločného priestoru. Hra má nezvyčajný príbeh plný zaujímavých a vtipných situácií a stále sa meniacich a viac menej neočakávane očakávaných riešení.

Stredoslovenské osvetové stredisko uvedie predstavenie svojho Divadla D35 v rámci pravidelného cyklu Divadelný štvrtok, a to už v ten najbližší – 6. augusta. A to hneď dvakrát, v predpremiére o 17.00 a premiére o 19.30 h v divadelnej sále v podkroví SOS na Dolnej 35. Vstupenky sú v predpredaji v informačnom centre mesta v priestoroch Radnice na Námestí SNP v cene 5 €. Organizátori upozorňujú, že z dôvodu protiepidemiologických opatrení je kapacita sály obmedzená.