Pripravte sa na deň plný zábavy, adrenalínu a dobrých skutkov! Deň detí s Rally Radosti sa uskutoční 1. júna od 9.00 do 17.00 h v areáli Motoshopu Žubor v Banskej Bystrici. Na podujatí navyše môžete podporiť dobrú vec.

Bohatý program pre všetkých

Čaká na vás pestrý program plný zábavných aktivít. Deti sa môžu tešiť na rôzne hry, súťaže a skákacie hrady, ktoré im zabezpečia nezabudnuteľný deň plný smiechu a radosti. Dospelí si môžu vyskúšať testovacie jazdy na športových autách od spoločnosti Lion car, čo určite zvýši adrenalín v žilách nejednému účastníkovi.

Gastronomickou lahôdkou podujatia bude 1. ročník Gulášu Radosti. Ak máte radi varenie a chcete ukázať svoje kuchárske umenie, prihláste sa do súťaže o najlepší guláš. Víťaz bude určený podľa toho, kto získa najväčší obnos peňazí za predaj svojho guláša. Celý výťažok poputuje na rekonštrukciu rehabilitačného oddelenia Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Banskej Bystrici. Registrácia prebieha online na tejto stránke…

Tombola s úžasnými cenami

Nezmeškajte ani tombolu, kde môžete vyhrať skvelé ceny. Dva víkendové pobyty pre 2 osoby v luxusných hoteloch DoubleTree by Hilton Košice a Hotel Turiec Martin sú len niektoré z lákavých cien. Okrem toho si môžete odniesť balíčky autokozmetiky od RDM Garáže, ktoré potešia každého automobilového nadšenca.

Podpora zdravotnej osvety

Bezpečnosť na cestách je dôležitá, preto sú súčasťou podujatia aj zdravotnícke kurzy. AP Rescue vám predvedie, ako sa zachovať pri autonehode a ako poskytnúť prvú pomoc. Tieto praktické znalosti môžu byť kľúčové a môžu pomôcť zachrániť životy v reálnych situáciách.

Zábava a relax pre celú rodinu

Pre najmenších bude okrem vyššie spomenutých atrakcií, pripravené aj opekanie špekáčikov. Okrem toho budete mať možnosť stretnúť sa so superšportovými autami z kolóny Rally Radosti, čo je zážitok, ktorý nadchne malých aj veľkých.

Akcia sa uskutoční v priestoroch Motoshopu Žubor na Kostiviarskej 10 v Banskej Bystrici. Parkovanie je zdarma, takže si nemusíte robiť starosti s hľadaním miesta pre vaše auto. Nezabudnite si so sebou vziať dobrú náladu a samozrejme, svoje deti, ktoré sa určite potešia.

 

Príďte sa zabaviť s celou rodinou a zároveň urobiť dobrú vec pre deti. Viac informácií nájdete na webovej stránke rallyradosti.sk alebo na Facebooku facebook.com/rallyradosti.