Kapela Chilly Práshock, ktorá má za sebou už 6 rokov existencie, ohlásila svoj koniec.  Počas šiestich rokov odohrali desiatky koncertov na Slovensku,  v Česku a Poľsku a ich posledná rozlúčka sa uskutoční už tento piatok, 6. februára v Klube 77.

koncime„Po dlhej úvahe, rok a pol dlho trvajúcej tvorivej pauze, a niekoľko mesačnej koncertnej pauze sa členovia tohto zoskupenia menom Chilly Práshock rozhodli, že svoju činnosť ukončia. Bez zbytočných slov Vás pozývajú na ich posledný koncert. Vrátia sa do starých čias a zahrajú pre vás ten najlepší koncert ich 5 ročnej kariéry,“ vyjadrili sa členovia kapely na sociálnej sieti facebook

Chilly Práshock vznikol v roku 2008 a svoj prvý koncert odohrali 4. apríla 2009 v bývalom rockovom klube Tartaros. Kapelu tvoria piati ľudia, Myšel (saxofón, spev), Lucia (klávesy), Kubo (gitara, spev), Laco (bicie, vokály), Mišo (basgitara, vokály). Počas piatich rokov odohrala kapela vyše 100 koncertov, pričom si zahrali aj za hranicami Slovenska, v Česku a v Poľsku. Majú za sebou dva albumy, „Bál“ a „Všetko Naopak“.

Spolu s nimi sa prídu rozlúčiť aj dlhoroční priatelia, kapely Zákaz Vstupu a 106,9 MPa. Koncert sa uskutoční v piatok, 6. februára 2015 o 20. hod v Klube 77.

K vstupnému 3€ dostane každý návštevník na pamiatku ich posledný album Všetko Naopak.