Po uvoľnení protipandemických opatrení opäť otvorí svoje brány aj banskobystrické multikino Cinemax. Udeje sa tak už vo štvrtok 13. januára.

Premiéru si vo štvrtok odkrúti nórska fantasy rozprávka Tri oriešky pre Popolušku. Cez víkend si zas na svoje prídu fanúšikovia marveloviek, keď sa v predpremiére predstaví nový Spider-Man. V programe bystrického Cinemaxu okrem toho po znovuotvorení nájdete aj snímky, ktoré už majú premiéru za sebou, ako napríklad sci-fi Duna, akčné fantasy Eternals či pokračovanie Rodiny Addamsovcov.

Cinemax Banská Bystrica prosí svojich návštevníkov, aby v priestoroch kina dodržiavali platné hygienické nariadenia v súvislosti s prevenciou proti šíreniu ochorenia COVID-19.

Prehľad filmových noviniek v ponuke banskobystrického kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

TRI ORIEŠKY PRE POPOLUŠKU

Popoluška po smrti svojho otca žije s krutou macochou a rozmaznanou nevlastnou sestrou Dorou, ktoré sa k nej správajú ako k slúžke. Pri jednej zo svojich každodenných prechádzok po lese narazí na skupinu lovcov a odplaší im zvieratá, na ktoré poľujú. Je medzi nimi aj mladý princ, od ktorého sa očakáva, že si na najbližšom kráľovskom bále vyberie nevestu.

Popoluška nie je medzi pozvanými, ale keďže sa jej princ páči, rozhodne sa zobrať osud do svojich rúk a zabojovať oňho. Podarí sa jej s pomocou troch zázračných orieškov nájsť šťastie a pravú lásku?

SPIDER-MAN: BEZ DOMOVA – Predpremiéra

v sobotu 15. januára a v nedeľu 16. januára vo viacerých časoch.

Po prvýkrát v histórii Spider-Mana je odhalená aj jeho totožnosť. Náš priateľský, susedský hrdina už nedokáže oddeliť svoj bežný život od riskantného života superhrdinu. Keď Spider-Man požiada o pomoc Doctora Strangea, ani netuší aký nebezpečný chaos spôsobí. Prinúti ho sa zamyslieť, čo skutočne znamená byť Spider-Manom.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na stránke multikina Cinemax.