Ste študent a chcete si privyrobiť? Cinemax Banská Bystrica sídliaci v Europa SC ponúka študentom prácu v kine, vďaka ktorej môžete mať k dispozícii napríklad aj vstupenky zdarma.

Pracovná ponuka je určená pre študentov od 18 do 26 rokov. Pracovné skúsenosti sa nevyžadujú, aj keď samozrejme, sú výhodou. Banskobystrický Cinemax ponúka hodinovú mzdu 4,10 €/h, ktorú si pri šikovnosti môžete zvýšiť až na 4,50 €/h. K tomu dostanete príspevok na ošatné 0,30€ za každú odpracovanú hodinu. Cinemax Banská Bystrica garantuje aj príplatky za prácu cez víkendy a sviatky.

Pracovná doba je flexibilná, nakoľko tím banskobystrického multikina funguje na týždenných pracovných rozpisoch. V ponuke sú aj lákavé benefity za odpracované hodiny, ako napríklad voľné vstupenky do kina či zamestnanecká zľava v bufete. Pracovať môžete na pozícii bufetára, ktorý má na starosti predaj vstupeniek a bufetového tovaru, prípravu pokrmov a čistotu v priestoroch bufetu, či na pozícii uvádzača, ktorý sa stará o kontrolu vstupeniek, čistotu v sálach a priestoroch kina.

Záujemcovia môžu kontaktovať Cinemax Banská Bystrica prostredníctvom e-mailovej adresy: kinobb@cine-max.sk.