Honza a František Nedvědovci so skupinou odohrajú v závere tohto roka osem koncertov v siedmych mestách Slovenska. V rámci svojho turné neobídu ani Banskú Bystricu.

foto: supermusic.sk

Vianočné turné bratov Nedvědovcov so skupinou zavíta aj na Slovensko. V období medzi 29. novembrom až 14. decembrom navštívia sedem miest, v ktorých odohrajú dohromady osem koncertov (dva v Košiciach). Pri plánovaní svojej cesty nezabudli ani na mesto pod Urpínom. Banskobystričania privítajú legendárnych spevákov 5. decembra o 17.00 h v športovej hale na Štiavničkách. Vstupné 12 € by  malo stáť za to.

Fenomenálna súrodenecká dvojica počas posledných pár rokov dokázala, že aj po ich niekdajšom rozpade, resp. opätovnom znovuspojení sa do jedného celku v roku 2007, je o nich veľký záujem. Možnosť zažiť live koncert skupiny, ktorá v minulosti spolu s Elánom ako jediná dokázala prilákať na svoje vystúpenie v Československu viac ako 70 000 divákov, sa nenaskytá každý deň. Preto ju treba využiť.

Koncert Honzu a Frantu Nedvědovcov so skupinou môžete zažiť na vlastnej koži aj vďaka portálu BBonline.sk. Ako? Jednoducho sa stačí zapojiť do našej súťaže o dva lístky na spomínané vystúpenie a pri troche šťastia to budete práve vy, kto si tento koncert vychutná zadarmo. Súťaž nájdete tu…