Organizácia DFN pod taktovkou legendárneho Vladimíra „Draculu“ Moravčíka prinesie už v sobotu 12. februára fanúšikom bojových športov ďalšie podujatie.

Headhunter Marek Mazúch, Radek „Ruchy“ Roušal, Vladimír Lengál, Štefan Mészáros, Braňo Zuzák a ďalší skvelí zápasníci sa predstavia na DFN 6, ktoré zároveň prináša jednu z najlepších svetelných show v banskobystrickom klube Ministry of Fun.

V hlavnom zápase DFN 6 sa predstaví Marek Mazúch. Profesionálny vojak Ozbrojených síl SR a neporazený zápasník MMA, ktorý na DFN 5 predčasne ukončil v 2. kole skvelého a svetovo úspešného Jakuba Klaudu, bude čeliť hrozbe menom Henry Bannert. Ten má na konte 54 profi zápasov a z toho 39 víťazných, taktiež má vo svojej zbierke tituly organizácii WMC, WKF, ISKA.

Hlavný predzápas ponúkne odvetu dvoch skvelých a technicky vybavených zápasníkov Štefana Mészároša a Vladimíra Lengála, ktorý ich prvý duel vyhral.

Radek Roušal s DFN bilanciou 4-0-0, ktorý naposledy porazil Jána Pajtáša, bude čeliť ďalšiemu rivalovi z Brna, a to Radkovi Fojtíkovi. Zverenec Tomáša Hrona na poslednom DFN porazil Antonína Coufala.

Reprezentant SFG a zverenec Attilu Végha Braňo Zuzák nastúpi proti Erikovi Tóthovi, ktorý vo svojej profesionálnej premiére na DFN 5 pripravil prvú prehru v K1, a to hneď predčasne naskočeným kolenom Martinovi Kňažekovi. Leo Borák, Luděk Greguš, Marek Luštiak, Matej Trčka sú ďalšie mená československej scény, ktoré sú pripravené predviesť krásu a tvrdosť Muaythai.

Podujatie DFN 6 bude možné sledovať cez live stream na platforme Oktagon.tv alebo naživo v banskobystrickom klube Ministry of Fun. Organizátori pripravujú podujatie v súlade s platnými protiepidemiologickými opatreniami a uskutoční sa už v sobotu 12. februára od 18:00 h.