Zradcovia Krvi došli až na koniec svojej cesty. Do rozlúčkovej zostavy si vybrali to najlepšie, čo slovenská scéna ponúka. Príďte si ešte naposledy vychutnať túto jedinečnú hudobnú akciu a zároveň osláviť príchod jarnej rovnodennosti.

Betrayers Of Blood Pt. 12 FuneralHlavnou hviezdou bude death/doom metalová formácia DOOMAS. Peťo Beťko a spol. sú jednou z našich najrýchlejšie rastúcich kapiel, k čomu dopomohlo najmä druhé CD „LaMuerte“ + šokujúci videoklip Forlorn. Ich hudba pôsobí záhubne, no pritom otvorene. Ich reklama je špičková a marketing majú zvládnutý na jednotku. S novou pódiovou show to musíte vidieť!

Ako co-headliner prídu pagan/extreme metalisti RAMCHAT. Pavel „Hirax“ Baričák, známy spisovateľ i cestovateľ, sa po odchode z LUNATIC GODS vrátil na scénu vzdať hold slovanskej mytológii. Úspešný pohanský RAMCHAT nedávno dokončil svoj prvý full-length album a práve na B.O.B ho aj exkluzívne pokrstí. „Večné Jarilo, živ nás!“ Slovenská odpoveď na ENSIFERUM pochádza z Levíc, volá sa ACHSAR, hrá melodic death/folk metal a stihla už obehať väčšinu strednej Európy. Môžu za to najmä epické motívy o statočných hrdinoch bojujúcich v podzemných kobkách na doske „Septentrionalis“ (2014). To celé s kombináciou „clean“ i „harsh“ vokálov.

Legendárni gothici HECATE sú späť so svojím moderným poňatím melanchólie. Svieža melodika s industrial podmazom, futuristické témy i prvky elektroniky. A to bez obáv preskúmať aj nové hudobné cesty.

Zostavu uzatvára ACID FORCE – pôvodne bočný thrashmetalový projekt ANSTRATUS, dnes už plnohodnotná rúbanica supertalentovaných muzikantov, čerpajúcich námety zo všetkých odvetví thrashu. Hrali aj na Brutal Assaulte.

Tento jedinečný koncert sa koná v sobotu 19. marca od 19-tej hodiny.. Miestom činu je Banská BystricaTartaros RC. Vstupné činí 5 € na mieste. Na platiacich čaká súťaž o lístky na GOTHOOM a MORE THAN FEST. Organizátori pripomínajú, že pred a počas koncertu sa vnútri klubu NEFAJČÍ. Viac info na FB evente.