Chceli by ste si zmerať sily s elitou tohto športu? V sobotu 14. júna si to môžete vyskúšať priamo vo vašom meste.

BAD SABAT Open - bedmintonBedmintonoví nadšenci pozor! Čo by ste povedali na príležitosť poraziť na kurte majstra Slovenska? A nie majstra Slovenska v šachu, ale priamo seniorského bedmintonového majstra. Že môže byť? Tak neváhajte a príďte si zahrať s Jurajom Vachálkom a ďalšími hráčmi extraligy, taktiež niekoľkonásobnými majstrami Slovenska, v sobotu 14. júna 2014 do Yonex arény na plážovom kúpalisku v Banskej Bystrici.

Zahráte si s majstrami svojho remesla, proti majstrom svojho remesla, s Vašimi priateľmi i proti nim. Hrací model „súťaž jednotlivcov vo štvorhre“ zaručuje, že jeden spoluhráč Vám to bude kaziť maximálne v jednom zápase a o pocit z víťazstva sa nebudete musieť s nikým deliť, keďže ide o „súťaž“ jednotlivcov.

Registrovať sa môžete na emailovej adrese treningy.vachalek@gmail.com do 12. júna do 12.00 hod. Začiatok turnaja je naplánovaný na 9.00 hod. Štartovné je stanovené na 13 eur vrátane občerstvenia. K štartovnému dostanete aj hracie tričko. Teší sa na Vás Juraj Vachálek, majster SR 2014 a vicemajster SR 2014.