V úvode júla pripravil portál BBonline.sk viacero príjemných zmien pre svojich čitateľov. Medzi novinky patria väčšie fotografie vo fotogalériách či komfortnejšie prehliadanie v mobilných zariadeniach.

bbonline.sk-regional-mediaNajviditeľnejšou zmenou je výrazné zväčšenie priestoru pre fotogalérie či grafická predpoveď počasia, ktoré spolu s týždňovou predpoveďou nájdete vždy po kliknutí na krátkodobú predpoveď v záhlaví stránky. Došlo tiež k niekoľkým úpravám blogu.

S ohľadom na rastúci počet mobilných prístupov došlo aj k úprave užívateľského prostredia mobilnej verzie stránky. „Už pri vlaňajšej zmene vizuálu portálu sme prišli s responzívnym dizajnom pre korektné zobrazovanie v mobiloch či tabletoch. Teraz sme na základe podnetov našich čitateľov upravili niektoré detaily a najmä pridali kompletné fotogalérie článkov. Tie boli dosiaľ k dispozícii len vo väčších zobrazeniach,“ približuje Filip Roháček, šéfredaktor portálov REGIONAL MEDIA.

Aj keď leto znamená vo svete médií spravidla pokojnejšie obdobie, redakcia portálu BBonline.sk sa už pripravuje na jeseň a záver roka. BBonline bude aj tento rok sprievodcom pri oslavách SNP, leteckých dňoch, Radvanskom jarmoku, ale zároveň objektívnym sprievodcom komunálnych volieb. Jeho fotografi a kameramani ale nebudú chýbať ani pri najväčších podujatiach leta.