Hokejisti HC ’05 iClinic Banská Bystrica budú aj tento rok podávať pre fanúšikov vianočný punč. Tešiť sa môžete na viaceré hviezdy nášho klubu, ktoré sa pri stánku vystriedajú.

Vianoce sa nezadržateľne blížia a ku sviatkom pokoja a lásky patrí tradične aj vianočný punč. Všetkých hokejových fanúšikov poteší aj tento rok prítomnosť banskobystrických hokejistov, ktorí budú podávať punč v rámci vianočných trhov na Námestí SNP. Výťažok z predaja vianočného punču bude venovaný na charitatívne účely.

Hokejistov HC’05 iClinic Banská Bystrica nájdete vo štvrtok, 19. decembra v stánku Hotela LUX, ktorý si nachádza pri budove BBSK oproti zmrzlinárni pod vežou. Tešiť sa môžete na viaceré hviezdy nášho klubu. Všetko odštartuje kapitán Ivan Ďatelinka spolu s Casonom Hohmannom, prvú dvojicu v stánku vystriedajú Joona Jääskeläinen a Alex Tamáši, nasledovať bude kanadská dvojka Tyler Beskorowany spolu s naším najproduktívnejším hráčom Jordanom Southornom a večer všetko zakončia Gilbert Gabor a Jordan Hickmott.

Program hokejistov – štvrtok 19.12. (Námestie SNP, stánok Hotela LUX)

13:00 – 14:30 – Ivan Ďatelinka, Cason Hohmann

14:30 – 16:00 – Joona Jääskeläinen, Alex Tamáši

16:00 – 17:30 – Tyler Beskorowany, Jordan Southorn

17:30 – 19:00 – Gilbert Gabor, Jordan Hickmott