Aj po šiestom kole sa bez straty bodu držia na čele amatérskej hokejovej ligy hráči Divokých Barancov.

V poradí 6. kolo začalo duelom Animals vs. Divoké Barance. Zápas bol dynamický od začiatku a v 5. minúte otvoril skóre v presilovej hre Moravčík. V 9. minúte skóroval Štubniak a Animals prehrávali 0:2. V 11. minúte však vlajku za Animals zdvihol Bobok a znižoval na priebežných 1:2 z pohľadu Animals. V 14. minúte skóroval Moravčík a v 17. minúte ešte navýšil skóre v prospech Divokých Barancov Riša v presilovej hre. Divoké Barance vyhrávali po prvej časti nad Animals v pomere 4:1.

V druhej časti sa hráči Animals otriasli a zavelili na útok už v 2. minúte skóroval opäť Bobok a v 3. minúte skóroval Brašeň a Animals už prehrávali iba o gól v pomere 3:4. V 6. minúte však skóroval Končok a Divoké Barance viedli opäť o dva góly. V 7. minúte znížil Brašeň a rozdiel bol znova iba o gól. V 9. minúte sa presadil Štubniak a v 15. minúte uzatváral listinu strelcov Pavlovský. Divoké Barance tak zvíťazili 7:4. Animals sa nepodarilo zvíťaziť ani na strely a táto štatistika tesne vyznela pre Divoké Barance v pomere 23:21.

Divoké Barance vs. Animals 7:4 (4:1, 3:3)

Góly: Moravčík 2, Štubniak 2, Končok, Pavlovský, Riša – Bobok 2, Brašeň 2

V druhom stretnutí proti sebe nastúpili Atlantis Zvolen a Mad Brainzz. Oba tímy mali veľkú chuť po víťazstve aj preto bol priebeh zápasu veľmi vyrovnaný. Až v 10. minúte otváral skóre Lunter. Akcie a šance pribúdali na oboch stranách no hráčom Mad Brainzz sa stále nedarilo vstreliť gól aj vďaka skvele chytajúcemu brankárovi Atlantis Zvolen. V 19. minúte pridali Zvolenčania druhý gól, skóroval Medvecký a tak prvá časť skončila 2:0 v prospech Atlantis Zvolen.

Do druhej časti sa hráči Mad Brainzz namotivovali ešte viac a zvýšili počet šancí no streleckú smolu sa im prelomiť nepodarilo. Keď v 11. minúte skóroval opäť Medvecký M., vyhrávali hráči Atlantis Zvolen už rozdielom troch gólov. V 15. minúte uzavrel svoj hetrik Medvecký a tak Atlantis Zvolen porazili Mad Brainzz v pomere 4:0. Mad Brainzz síce vyhrali v štatistike streleckých pokusov v pomere 26:23, ale tento ukazovateľ je iba informatívny, takže sa im opäť nepodarilo získať ďalšie body.

Mad Brainzz vs. Atlantis Zvolen 0:4 (0:2, 0:2)

Góly: Medvecký 3, Lunter

Zápasy 7. kola sa odohrajú v pondelok 26. novembra o 19.45 hod (Mad Brainzz vs. Animals) a v stredu 28. novembra o 20.45 hod (Atlantis Zvolen vs. Divoké Barance). Obe stretnutia môžete prísť podporiť priamo na zimný štadión hala B v Banskej Bystrici alebo cez online štatistiky, ktoré nájdete cez odkaz na stránke súťaže.