Daniel Csúr, CEO úspešnej marketingovej agentúry Prognessa, bude hosťom a prednášajúcim ďalšej zo série prednášok komunity VIZIO v banskobystrickom 365.labb. O rôznych prístupoch k marketingu či jeho stratégii porozpráva už v stredu, 26. júna.

Podujatie má nielen vzdelávať, ale aj prepájať ľudí z podnikateľského prostredia v regióne. „Cieľom našej organizácie je podporovať podnikateľské prostredie a podnikavosť v Banskobystrickom kraji skrz prepájanie ľudí a dodávanie vedomostí od tých najlepších podnikateľov a expertov z celého Slovenska,“ približuje Adam Dekýš, zakladateľ komunity VIZIO a organizácie VIZIDEA, ktorá za sériou podujatí stojí.

Streda venovaná správnemu prístupu k marketingu

v stredu, 26. júna o 17-tej hodine začne v 365.labb v Banskej Bystrici ďalšia zo série diskusií, ktorá bude venovaná téme – Ako neprerobiť na marketingu? Vstupné je vo výške 15 eur.

Nepôjde pritom o rady „od stola“, ale od skúseného marketéra z nášho kraja. Prednášku bude viesť Daniel Csúr, CEO úspešnej marketingovej agentúry Prognessa. Daniel okrem toho riadi aj spoločnosti TV Rimava a Mediálna.sk. Pracoval a pôsobil celkom v 12 krajinách a predtým študoval na Oxforde, ale tiež na univerzitách v Dánsku a Holandsku. Spoluzakladal tiež štvoricu neziskových organizácií a občianskych združení.

Témou prednášky bude nielen využívanie marketingových možností Google, Instagram, Tik Tok či Facebook, ale najmä vhodný prístup k ich využitiu tak, aby zadávatelia nestrácali peniaze a zároveň ani nemrhali svojim časom. Dôležité je pri tom meranie efektivity a najmä položenie si otázky – zarábajú nám naše marketingové aktivity? Daniel sa pozrie na to, prečo väčšina firiem nerealizuje ziskový marketing a priblíži tiež to, ako vytvoriť strategický plán, ktorý peniaze naozaj zarobí.

Dôležitou súčasťou eventu je následný networking, v rámci ktorého môžu účastníci spoznať ďalších zaujímavých ľudí z oblasti podnikania, manažmentu či osobného rozvoja. Aj touto formou je tak možné získať cenné kontakty a nadviazať potenciálne spolupráce.

Registrácia na prednášku je možná prostredníctvom online formulára. Ďalšie informácie nájdete na webe www.viziokomunita.sk.