ObFZ Banská Bystrica | 5.5.2012

ObFZ: Úradná správa č.38 a Delegačný list č.21

Úradná správa č.38, v Banskej Bystrici 4.5.2012

Správy zo sekretariátu

Oznamujeme futbalovým klubom súťaží ObFZ, že faktúry za rozhodcov a delegátov zväzu za obdobie marec-apríl 2012 budú zasielané až po návrate sekretára z PN, t. j. po 15. máji.

Správy ŠTK a KM – predseda Milan Mecele

1. Oznamujeme futbalovým klubom 2. triedy skupiny A, že ÚHČ predohrávaných stretnutí 30. kola dňa 8. mája 2012 je o 16,30 hodine, a nie ako je chybne uvedené v rozpise súťaží.

2. Nariaďujeme odohrať MFS 1. triedy 18. kolo Baláže – Staré Hory dňa 30. mája 2012 (streda) o 17,00 hodine na ihrisku FK Baláže. Stretnutie sa v pôvodnom termíne neodohralo kvôli dostavbe šatní domáceho mužstva.

3. Schvaľujeme dosiahnuté výsledky a tabuľky súťaží v 1. triede po 19. kole, v 2. triede skupine A po 21. kole a v 2. triede skupine B po 15. kole.

Správy DK – predseda Július Kliment

D-I-86 Herkel Branislav 840907 FK Hronsek 1 stretnutie nepodmienečne za zakázané hranie rukou od 30. apríla 2012 podľa 1-1/a.

D-I-87 Piliar Marek 870516 FK Hronec 1 stretnutie nepodmienečne od 25. apríla 2012 podľa 1-5a.

D-I-88 Čermák Miloš 810816 FK Riečka 1 stretnutie nepodmienečne od 25. apríla 2012 podľa 1-5a. Pokutu 7 € uhradiť do 17. mája 2012.

D-I-89 Hudík Rastislav 861020 FK Dolná Lehota 1 stretnutie nepodmienečne od 25. apríla 2012 podľa 1-5a. Poplatok 7 + 7 € uhradiť v lehote do 17. mája 2012.

D-I-90 Chaban Vladimír 750812 FK Baláže – DK hráčovi dňom 2. mája 2012 zastavuje činnosť až do vyšetrenia prípadu.

D-I-91 Vajda Michal 880314 FK Braväcovo 1 stretnutie nepodmienečne od 2. mája 2012 podľa 1-5a.

D-I-92 Bábeľa Miloš 890626 FK Heľpa 3 stretnutia nepodmienečne za kopnutie súpera od 2. mája 2012 podľa 1-4a.

DK predvoláva na deň 9. mája 2012 o 15,00 hodine z MFS 1. triedy 19. kolo Hronec – Baláže:

z FK Hronec: Ľubomír Ševc 560412 – hlavný usporiadateľ, Peter Jendrál 691208 – vedúci mužstva,

z FK Baláže: Robert Latinák 760516 – hráč mužstva, Jozef Strečok – kapitán mužstva,

rozhodcu stretnutia: Jozef Zeman a delegáta stretnutia: Vojtech Kotrán.

Zastavenie činnosti na 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK:

Kováčik Michal 810630 FK Tatran Čierny Balog od 2. mája 2012.

Neprerokované priestupky:

Ondrej Pribula 890303 FK Valaská, Andrej Baloha 811022 FK Pohorelá – obom chýbajú uhradené poplatky vo výške 7 €, Ivan Rybársky 830315 FK Horné Pršany, Michal Klimáček 830324 FK Hronsek, Martin Porubský 860830 FK Jakub, Ivan Gašparík 810701 FK Jakub – všetkým chýbajú zápisy o stretnutí z predohrávaného 29. kola.

Žiadosť o zmenu trestu:

Pavel Zlevský 830203 FK Lučatín – DK vyhovuje žiadosti..

Ivan Cholvádt 901216 FK Pohronská Polhora zostatok trestu 2 stretnutia nepodmienečne bol zmenený na trest 2 stretnutia podmienečne do 31. augusta 2012.

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od uverejnenia v Úradnej správe ObFZ Banská Bystrica.

Správy KR – predseda Peter Králka

1. Zasadnutie rozhodcov prvej skupiny sa uskutoční v stredu 9. mája 2012 o 15,00 hodine.

2. KR predvoláva na svoje zasadnutie dňa 9. mája o 15,00 hodine rozhodcu Milana Kučeru.

3. ObFZ Banská Bystrica bol oslovený firmou ATAK o poskytnutie rozhodcovskej výstroje pre nových a začínajúcich rozhodcov, no nielen pre nových, ale aj pre dlhoročných so záujmom o výmenu svojho rozhodcovského výstroja. Bližšie informácie a ponuky sa nachádzajú na ich internetovej stránke WWW.ATAK.SK, kde nájdete všetky podrobnosti.   

Delegačný list č.21

I. trieda 21. kolo 13. mája 2012 o 16,30

Heľpa – Jasenie (Dírer – Kosec, Snopko – Piar)

Poniky – Podkonice (Tůma – Majer M., Cseky – Sitarčík)

Braväcovo – Osrblie (Gajdoš – Martinka, Lepieš – Prochádzka)

Dolná Lehota – Baláže (Spišiak – Štrba, Gemzický – Pecník)

Lučatín – Tatran Č. Balog (Majer I. – Rosenberger, Höger st. – Kotrán)

Hronec – Harmanec (Mišány – Biely, Dorčiak – Lauer)

Staré Hory – Mýto (Caban – Ondriga – Mojžiš)

Nová delegácia na 8. mája 2012:

Dolná Lehota – Lučatín (Spišiak – Hikker, Dírer – Lauer)

II. trieda skupina A 23. kolo 13. mája 2012 o 16,30

Ľubietová – Hronsek (Hikker – Petrík)

Dúbravica – Jakub (Bunganič – Dráždik)

Priechod B – Hiadeľ SO (Hikker – Kalina, Hudák)

Šalková B – Riečka SO (Kolofík – Spodniak, Rumanovský)

Malachov – Tajov (Fábry – Kalina, Vereš)

Nemecká – Mičiná (Mereš – Čunta, Ivanič)

Horné Pršany – Strelníky (Gondek – Hudák, Poliačik)

II. trieda skupina B 17. kolo 13. mája 2012 o 16,30

Pohorelá – Valaská (Bošeľa – Siman)

Pohr. Polhora – Michalová (Zeman – Kubančík)

Beňuš – Šumiac (Turňa E . – Auxt)

Polomka – Bacúch (Smoleň – Pančík)

 

Mládežnícke stretnutia:

Starší žiaci 11. kolo (dohrávka) 12. mája 2012 (sobota) o 10,00

ŠKM Savon Banská Bystrica – Beňuš /ihr.Sásová/ (Poliačik – Hudák)

Mladší žiaci 8. kolo 13. mája 2012 o 10,00

Sásová – Selce SO 12,00 (Hudák – Poliačik)

Priechod – Dukla C (Fábry – Vereš)

Stretnutia riadené SsFZ:

I.LMD 23. kolo 12. mája 2012 o 13,15

Jupie Banská Bystrica –Žilina (AR 2 – Gajdoš)

Podbrezová – Prešov /Valaská/ (AR 2 – Spišiak)

II. LSŽ a MŽ skupina JUH 21. kolo 13. mája 2012 o 10,00/12,00

MFK Banská Bystrica – Lučenec /Rakytovce/ (Dírer)

II. LSŽ a MŽ skupina JUH 15. kolo 8. mája/utorok/ 2012 o 10,00/12,00

Badín – Tornaľa (Gajdoš)

I.liga MŽ 22. kolo 12.mája 2012 o 10,00/11,30

Dukla Banská Bystrica – Žiar /Radvaň/ (Majer I.)

I.liga MŽ 15. mája/utorok/ 2012 o 14,30/15,30

Jupie Banská Bystrica – Dolný Kubín (Majer I.)