Ovládať aspoň jeden cudzí jazyk je dnes už samozrejmosťou. Aspoň by mala. Ak však máte v tomto smere nedostatky, nezúfajte. Je ideálny čas to zmeniť.

Najväčšia súkromná jazyková škola v Banskej Bystrici – UNIVERSA, otvára aj od nového školského roka množstvo kurzov anglického a nemeckého jazyka pre všetky vekové kategórie.

Nezáleží na tom, či ste študent, majiteľ firmy alebo má vaša ratolesť iba 3 roky. Vyberie si naozaj každý.

Po takmer ročnej pauze a absencii klasického offline vyučovania sa pomaly, ale isto všetko vracia do starých dobrých koľají. Výučba jazykov online je síce super, ale ničomu sa nevyrovná živá konverzácia s lektorom.

Jazyková škola UNIVERSA ponúka nákup kurzov online, takže si ten váš môžete vybrať priamo z pohodlia domova. V cene kurzu sú aj učebné materiály a možnosť rozdeliť platbu na dve splátky.

Prečo práve UNIVERSA?

Ako jediná jazyková škola na Slovensku ponúka pod jednou strechou okrem samotných kurzov aj možnosť urobiť si najznámejšie jazykové certifikáty Cambridge a Goethe.

Okrem toho na vás čaká množstvo skúsených lektorov, takmer 30 ročná história a najlepší pomer ceny a počtu hodín počas kurzu, vďaka výučbe až do polovice júna.

Zápis do kurzov je už v plnom prúde, tak si chyťte svoje miesto už dnes!

Viac na www.universa.sk