Prichádza jar a s ňou prichádzajú aj výrazné farby, ktoré by vo vašom šatníku nemali chýbať. Netýka sa to však len farebného oblečenia, ale aj obuvi. Milujete farebné topánky? Potom by vo vašom topánkovníku nemali chýbať modré lodičky, ktorými počas jari zažiarite.

Pohodlné modré lodičky – na bežný deň či slávnostné príležitosti?

Modré lodičky možno považovať za výrazný extravagantný kúsok, ktorý nie je pre všetky ženy. Avšak pre tie odvážne, ide o dokonalú obuv, ktorá oživí každý váš outfit. Zvoliť môžete jednofarebný outfit alebo výrazný farebný outfit, ktorý hravo môžete doplniť o modré lodičky. V závislosti od toho, aký typ lodičiek zvolíte, môžete ich nosiť na bežné denné nosenie, napríklad do práce či do mesta, ale aj na špeciálne príležitosti. Hlavne je potrebné sa zamerať na pohodlie a kvalitu. Na každodenné nosenie odporúčame zvoliť kvalitné materiály, ako napríklad kožu. Vďaka tomu si modré lodičky udržia svoj tvar aj pri pravidelnom nosení. Okrem toho by ste sa mali zamerať aj na hrúbku či výšku podpätku. Na bežné denné nosenie odporúčame skôr hrubší a nižší podpätok, ktorý je stabilnejší. Pohodlie súvisí aj s tvarom špičky, okrúhle modré lodičky môžu byť pohodlnejšie, než tie so špicatou špičkou. Ďalším faktorom, ktorý ovplyvňuje pohodlie topánok je výber správnej veľkosti. Pokiaľ nakupujete modré lodičky z internetového obchodu, odporúčame vždy použiť tabuľku veľkostí, ktorá vás navedenie na správny výber veľkosti. Na e-shope CCC nájdete široký výber dámskych modrých lodičiek rôznych značiek, tvarov a veľkostí. Pokiaľ hľadáte modré lodičky na bežný deň alebo na špeciálne príležitosti, odporúčame navštíviť e-shop CCC.

Modré lodičky – obuv, ktorá rozžiari každý váš outfit

Pri výbere modrých lodičiek si okrem strihu môžete vybrať topánky aj na základe odtieňa. Na bežné nosenie odporúčame zvoliť skôr tmavé modré lodičky, aby ste ich mohli kombinovať k rôznym kúskom, ktoré vo svojom šatníku máte. Na špeciálne príležitosti však môžete zvoliť výrazné modré lodičky. Tie môžete následne kombinovať k šatám, sukniam, elegantným overalom alebo ku kostýmom. Výber outfitu je, samozrejme, na vás, no my odporúčame vyberať oblečenie tón v tóne, prípadne zvoliť jednofarebný outfit, ktorý modrými lodičkami pozdvihnete na inú úroveň. Už dávno tiež neplatí, že musíte farebne kombinovať lodičky a kabelku. Pokojne môžete k modrým lodičkám zvoliť čiernu, bielu, béžovú alebo metalickú kabelku rôznych odtieňov. Doplnky sú však veľmi dôležité. Tie sa môžu líšiť od toho, na akú udalosť idete. Na špeciálne príležitosti môžete zvoliť výraznejšie doplnky, ako napríklad náušnice, náramok alebo náhrdelník. Na menej oficiálne príležitosti stačí zvoliť decentné, prípadne minimalistické doplnky. Hlavnú pozornosť si teda zoberie váš outfit, prípadne samotné modré lodičky, ktoré rozhodne upútajú pozornosť.

Modré lodičky – kúsok, ktorý by vo vašom šatníku nemal chýbať

Aj napriek tomu, že sú modré lodičky veľmi výrazným kúskom, rozhodne by počas jari vo vašom šatníku nemal chýbať. Pre jar sú farby typické, a preto by ste ich mali do svojho šatníka a topánkovníka zaradiť. Jar je však typická aj premenlivým počasím. Počas dňa môžu teploty vystúpiť, no večery sú stále chladné. V tom prípade je potrebné sa zamerať aj na materiály. Zvoliť môžete kožené modré lodičky, a to na bežný deň aj slávnostné príležitosti, ale aj semišové modré lodičky, ktoré sú však vhodné skôr na slávnostnejšie udalosti. Okrem toho môžete zvoliť obuv bez doplnkov alebo topánky doplnené o kamienky. Materiálu topánok je však potrebné prispôsobiť aj adekvátnu starostlivosť. Topánky by ste mali pravidelne čistiť a impregnovať, aby boli chránené pred rôznymi vplyvmi, ako je špina a voda. Široký výber modrých lodičiek, ako aj produktov na starostlivosť o ne nájdete na e-shope CCC.