Najväčšie banskobystrické nákupné a voľnočasové centrum odmení svojich návštevníkov originálnym zážitkovým spôsobom. Každý, kto počas najbližšieho víkendu nakúpi v prevádzkach centra, si môže siahnuť na výhru roztočením skutočného kolesa šťastia, ktoré sa bude nachádzať v centrálnej zóne prízemia. Europa SC tak pestrou škálou výhier odmení vskutku každého.

Podujatie s názvom Zatoč so svojím šťastím sa uskutoční už tento víkend, od 17. do 19. februára. Pravidlá súťaže sú jednoduché. ,,Zatočiť si kolesom šťastia bude môcť každý, kto nakúpi v ľubovoľnej prevádzke Europa SC v čase od 10:00 – 18:00 hod. v minimálnej hodnote 30€. V nákupnom centre práve prebiehajú valentínske zľavy, preto veríme, že sa našim návštevníkom podarí nakúpiť výhodne a efektívne. Pokladničným bločkom je následne potrebné sa preukázať hosteskám v centrálnej zóne prízemia medzi eskalátormi. Po preverení bločka už jeho majiteľa čaká jedinečný zážitok z roztočenia kolesa plného atraktívnych výhier,“ vysvetľuje Marek Polomský, Marketing Manager Europa SC.

Medzi cenami si návštevníci nájdu napríklad aj poukazy na vysoké zľavy od zapojených prevádzok centra, vďaka ktorým budú ich nákupy ešte výhodnejšie. ,,Všetkých zapojených návštevníkov ale určite potešia aj  produkty či darčekové predmety od obľúbených predajní, ako aj veľkolepá hlavná cena – automobil Mercedes Benz, ktorý víťazovi na celý víkend zapožičia spoločnosť Motor-Car Banská Bystrica,“ približuje vedenie.  Medzi lákavými výhrami vynikne aj darček od obľúbeného zlatníctva Mikuš Diamonds, ale i darčeková karta v hodnote 250€, ktorú do súťaže daruje samotné centrum. Žrebovanie o tieto tri výhry prebehne v nedeľu večer.

Súčasťou podujatia bude aj niekoľko prvkov, ktoré potešia všetkých nakupujúcich. ,,V centrálnom priestore nájdete napríklad príjemnú oddychovú zónu. Tú môžete využiť na relax po víkendových nákupoch. Rovnako sme sa rozhodli zákazníkom priniesť jedinečnú šancu potešiť svojich blízkych praktickým darčekom – našou darčekovou kartou. Zakúpiť si ju budete môcť výnimočne práve u našich hostesiek pri kolese šťastia,“ dodáva M. Polomský.

Europa Shopping Center sa už od svojho vzniku neprofiluje len ako miesto nákupov. „Či už je to skladba prevádzok, veľké rodinné akcie, alebo spotrebiteľské akcie podobné februárovému kolesu šťastia, neustále sa snažíme pokryť čo najširší dopyt verejnosti. Tešíme sa všetkým návštevníkom a v dnešnej dobe ich priazeň nepovažujeme za samozrejmosť. Neustále cítime zodpovednosť a potrebu pravidelne sa našim priaznivcom odvďačovať za ich vernosť,“ vysvetľuje marketingové oddelenie Europa SC, ktoré si pre svojich návštevníkov v blízkej dobe pripravilo množstvo aktivít. ,,Tešiť sa môžete na obľúbené podujatie Objav tradíciu, vďaka ktorému sa vrátime k našim koreňom, chýbať nebudú ani módne jarné ostrovčeky, ale i koncept Vajíčková lúka, ktorý osloví najmä žiakov základných škôl,“ dodáva Polomský.