Tričká sú nepochybne súčasťou každého šatníka a každý z nás vlastní hneď niekoľko kúskov. Sú dni, kedy nechávame tričko vyniknúť a potom sú aj dni, kedy ľudia okolo nás absolútne netušia čo sa schováva pod vašou mikinou, či svetrom. Mnohí z nás preto obľubujú letné dni aj z dôvodu, že môžu ukázať svetu svoje obľúbené kúsky. A pokiaľ ide o tričko s vtipným motívom, dokážeme ním zaujať oveľa viac ľudí. Ktoré vzory sú však tie najvtipnejšie?

Pracovné vzory

Niet nad to, keď môžete prísť do práce v čomkoľvek, v čom sa cítite dobre. Zväčša ide o typy zamestnaní, kde sa nevyžaduje špecifické oblečenie, prípadne pracovný odev s logom firmy. Vtedy môžete nechať vyniknúť prakticky čokoľvek uznáte za vhodné. Veľkým plusom je, ak sa nachádzate v kolektíve, s ktorým si rozumiete a s ktorým zažartujete na akúkoľvek tému, prípadne vám nerobí problém urobiť si srandu aj zo seba. Vtedy môžete nechať za seba hovoriť cez vtipné tričká, ktoré majú súvis s vaším zamestnaním. Pohľad vášho šéfa, ktorý zbadá počas porady tričko s nápisom “A čo to je to BOZP?” určite neomrzí. Zvlášť, pokiaľ aj vaši nadriadení majú aspoň štipku zmyslu pre humor. Spoločne sa zasmejete a odľahčíte atmosféru na vašom pracovisku.

Vzory pre celú rodinu

Určite ste sa neraz ocitli v situácii, kedy ste potrebovali obdarovať niekoho z rodiny. Zväčša sa jedná o oslavy narodenín, kde sa zíde celá rodina a všetko sa nesie vo výbornej nálade. Nakoľko ponožky sú skôr výsadou Vianoc, k narodeninám sa viac hodí vtipné tričko, ktoré pobaví oslávenca, aj gratulantov. Ako nájsť zaujímavé nápady na tričká? Internet je v posledných rokoch nevyčerpateľnou studnicou nápadov, vďaka ktorým si ušetríte čas, aj starosti. Len pozor, aby ste sa tričkom s motívom “Čierna ovca v rodine” náhodou nedotkli vášho milovaného člena rodiny.

Ukážte svetu aké sú vaše hobby

Vtipné tričká sa stali vynikajúcim spôsobom ako dať svetu najavo kým vlastne ste. Trendom dnešnej doby sú síce značkové trička s čo najväčšou cenovkou, no nájdu sa medzi nami aj takí, pre ktorých materializmus nie je tou ozajstnou hodnotou. Niekto na seba hodí obyčajné, jednofarebné tričko, niekto siahne po vzore, ktorý definuje kým vlastne ste. Ste pivkár a je to o vás dobre známe? V takom prípade sa asi nebudete hanbiť hodiť na seba tričko s pivným motívom. Medzi známymi tak môžete zabodovať s nápisom “Moja hlava hovorí posilňovňa, ale moje srdce mi hovorí pivo”. Tomu sa povie ideálne skĺbenie príjemného s užitočným.