Jar je ročným obdobím, ktoré nás vždy nabije pozitívnou energiou, dodá nám chuť sa o seba začať znovu naplno starať a prinesie túžbu oživiť si šatník. Staré, nosené veci sú už predsa opozerané a vy určite chcete vykročiť do nového slnečného obdobia aj s vynoveným oblečením. Urobte si radosť kvalitnými značkovými kúskami.

Nepodceňujte chladné rána

S príchodom jari a slnkom sa môže zdať, že už je teplota vonku vyššia, no nepodceňujte chladné rána a majte vždy po ruke bundu, čo vás zahreje. Nová Napapijri bunda z kolekcie Rainforest alebo Urban vám dobre poslúži nielen pri rannej ceste do práce, ale aj na prechádzkach po meste či turistických výletoch v horách.

Napapijri je talianska značka, ktorá však na svojich modeloch často využíva nórsku vlajku, takže sa nenechajte zmiasť. Avšak, veci a bundy sú ideálne do mrazivého a veterného počasia. Vo vašom šatníku nájdu Napapijri kúsky stopercentné využitie aj na jar, aj po celý rok.

Postupné zhadzovanie vrstiev

Otepľovanie a postupná stúpajúca teplota zaručene znamená, že bundy, kabáty a mikiny odhodíte na niekoľko mesiacov preč a z množstva vrstiev ostane len tá jedna. Majte v zásobe značkové Mustang tričká, ktoré si môžete obliecť ku športovým outfitom, ale basic kúsky budú skvele vyzerať u žien aj ku sukni a u mužov ku elegantnejším nohaviciam.

Pri ponuke Mustang nemusíte však ostať len pri tričkách, nakoľko táto značka sa zameriava aj na rifle, košele či šortky, ktoré sa vám zídu v lete.

Staré oblečenie, čo už dlhšie nenosíte, vytrieďte a skúste ho buď posunúť medzi svojich známych, darovať na charitu, prípadne na rôznych bazárových stránkach predať. Takto si za zarobenú čiastku môžete zadovážiť niečo nové, kvalitné, čo vám bude ďalších pár rokov slúžiť v šatníku. S príchodom tejto jari teda vstúpte do nového ročného obdobia štýlovo a pohodlne.