Predposledný novembrový víkend sa bude v Banskej Bystrici a okolí niesť v znamení prevažne zamračenej oblohy. Pršať by malo najmä v piatok, ale nasledujúce dni by mali byť už bez zrážok. Teploty vzduchu budú postupne počas víkendu klesať a tie najvyššie denné by nemali prekročiť hranicu 10 stupňov Celzia.

Piatok (22. 11.) zakončí pracovný týždeň v znamení prevažne zamračenej oblohy. Dážď môžeme očakávať počas celého dňa, v najvýraznejšej miere dopoludnia. Fúkať bude južný až juhovýchodný vietor, v nárazoch rýchlosťou 5 až 9 m/s. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných 7 až 5 °C do najvyšších denných 8 až 10 stupňov Celzia.

Sobota (23. 11.) bude dňom s prevažne zamračenou oblohou, z ktorej by však malo zapršať len v skorých ranných hodinách. Fúkať bude prevažne južný vietor v rýchlosti okolo 2 m/s. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných 6 až 4 °C do najvyšších denných 6 až 8 stupňov Celzia.

Nedeľa (24. 11.) zakončí týždeň v znamení pokračujúcej zvýšenej oblačnosti. Úhrn dažďových zrážok sa však v tento deň nepredpokladá. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných 5 až 3 °C do najvyšších denných 7 až 9 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.