V závere prvého novembrového týždňa nás bude v Banskej Bystrici sprevádzať premenlivé počasie. Obloha sa počas piatka vyjasní a slnečno bude aj v sobotu, no v nedeľu môžeme očakávať opäť zamračenú oblohu.

Piatok (5. 11.) prinesie postupné vyjasnenie oblohy, pričom pršať počas tohto dňa nebude. Fúkať bude naďalej len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu z najvyšších denných 9 až 11 v noci klesne na +1 až -1 °C.

Sobota (6. 11.) bude slnečným víkendovým dňom s prevažne úplne jasnou oblohou. Opäť má fúkať len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa cez deň vyšplhá na 7 až 9 °C. V noci sa ochladí na -1 až -3 stupne Celzia.

Nedeľa (7. 11.) zakončí prvý novembrový týždeň v znamení prevažne zamračenej oblohy, z ktorej môže popoludní spadnúť pár dažďových kvapiek, no riziko úhrnu zrážok je minimálne. Ani počas tohto dňa nás silnejší nárazový vietor nepotrápi. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od najvyšších denných 6 až 8 do nočných +1 až -1 °C.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.