Počas nasledujúceho víkendu môžeme v meste pod Urpínom očakávať premenlivú oblačnosť bez úhrnu dažďových či snehových zrážok. Teploty vzduchu sa budú počas nasledujúcich troch dní pohybovať okolo nuly. 

Piatok (27. 11.) bude dňom so spočiatku zamračenou, popoludní už vyjasnenou oblohou, z ktorej by počas tohto dňa pršať ani snežiť podľa meteorologických modulov nemalo. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Z ranných -3 až -5 sa cez deň oteplí len na 1 až 3 stupne Celzia. SHMÚ vydal na prvú polovicu dňa výstrahu 1. stupňa pred poľadovicou a hmlou aj pre banskobystrický okres.

Sobota (28. 11.) prinesie spočiatku veľkú, popoludní už len malú oblačnosť bez úhrnu dažďových či snehových zrážok. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa z ranných -4 až -6 cez deň vyšplhá na 2 až 4 °C.

Nedeľa (29. 11.) zakončí týždeň v znamení premenlivej oblačnosti. V ranných hodinách môže vo vyšších polohách snežiť. V popoludňajších až večerných hodinách môže fúkať aj silnejší nárazový vietor. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od ranných -5 až -7 do najvyšších denných 0 až 2 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.