Prvý februárový víkend bude v Banskej Bystrici a okolí daždivý. Počas nasledujúcich troch dní môžeme očakávať prevažne zamračenú oblohu. Teploty vzduchu sa budú pohybovať nad bodom mrazu.

Piatok (5. 2.) prinesie veľkú oblačnosť počas celého dňa. Potrápi nás aj dážď, a to najmä v druhej polovici dňa. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu z denných +3 až +5 večer klesne na +2 až 0 °C.

Sobota (6. 2.) bude víkendovým dňom s prevažne zamračenou oblohou, z ktorej má podľa meteorologických modulov pršať počas celého dňa. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Z denných +4 až +6 sa večer ochladí na +1 až -1 stupeň Celzia.

Nedeľa (7. 2.) zakončí týždeň v znamení pretrvávajúcej veľkej oblačnosti a úhrnu dažďových zrážok počas celého dňa. Najvýdatnejšie má pršať vo večerných hodinách. Teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí 0 až +4 °C.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.