Nasledujúci víkend bude v Banskej Bystrici a okolí v znamení ochladenia a prevažne jasnej až polojasnej oblohy, z ktorej môže aj mierne zasnežiť. Počas soboty bude fúkať aj silnejší nárazový vietor a teploty vzduchu sa budú počas celého víkendu pohybovať na úrovni okolo 0 stupňov Celzia.

Piatok (27. 12.) bude v znamení prevažne jasnej oblohy, z ktorej môže počas dňa aj mierne zasnežiť. Fúkať bude severný vietor v rýchlosti okolo 2 m/s a teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných -3 až -5 °C do najvyšších denných 2 až 4 stupňov Celzia.

Sobota (28. 12.) bude dňom so spočiatku zvýšenou oblačnosťou, obloha sa však postupne počas dňa vyjasní, pričom počas dňa môže aj mierne snežiť. Počas celého dňa bude fúkať aj silnejší severný vietor a teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných -2 °C do najvyšších denných 2 stupňov Celzia.

Nedeľa (29. 12.) zakončí týždeň v znamení prevažne polojasnej oblohy bez dažďových či snehových zrážok. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných -3 až -5 °C do najvyšších denných 0 až 2 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.