Počas nasledujúcich troch dní sa obloha nad Banskou Bystricou vyjasní a oblačnosť bude len minimálna. Meteorologické moduly nepredpokladajú ani úhrn dažďových či snehových zrážok. Oproti predošlým dňom sa ochladí a teplota vzduchu sa bude pohybovať prevažne pod bodom mrazu.

Piatok (8. 1.) bude slnečný s prevažne úplne jasnou oblohou, na ktorej by sa mali oblaky ukázať len okolo poludnia, pričom pršať ani snežiť počas tohto dňa nebude. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Z denných -2 až 0 sa večer ochladí na -7 až -9 °C.

Sobota (9. 1.) bude víkendovým dňom s prevažne úplne jasnou oblohou bez zrážok. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od denných -3 až -1 do nočných -7 až -9 stupňov Celzia.

Nedeľa (10. 1.) zakončí týždeň v znamení spočiatku minimálnej, v druhej polovici dňa už zväčšenej oblačnosti bez úhrnu dažďových či snehových zrážok. Teplota vzduchu z denných -2 až 0 večer klesne na -6 až -8 °C.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.