Posledné októbrové dni budú v meste pod Urpínom slnečné. Obloha bude počas celého víkendu prevažne úplne jasná a pršať z nej nebude. Denné teploty vzduchu sa vyšplhajú na 15 °C.

Piatok (29. 10.) bude v Banskej Bystrici aj naďalej slnečný. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa cez deň vyšplhá na 13 až 15, v noci klesne na 4 až 2 stupne Celzia.

Sobota (30. 10.) prinesie taktiež prevažne úplne jasnú oblohu. Južný až juhovýchodný vietor bude od dopoludňajších do popoludňajších hodín fúkať v nárazoch rýchlosťou 8 až 10 m/s. Teplota vzduchu z najvyšších denných 13 až 15 v noci klesne na 4 až 2 °C.

Nedeľa (31. 10.) zakončí mesiac október v znamení naďalej úplne jasnej oblohy. Silnejší nárazový vietor nás počas tohto dňa nepotrápi. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od najvyšších denných 13 až 15 do nočných 4 až 2 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.