Druhý januárový víkend sa bude v Banskej Bystrici čo sa týka počasie niesť v znamení prevažne jasnej až polojasnej oblohy, z ktorej by pršať ani snežiť podľa meteorologických modulov nemalo. Teploty vzduchu sa budú počas celého víkendu pohybovať okolo hranice 0 stupňov Celzia.

Piatok (10. 1.) zakončí pracovný týždeň v znamení zníženej oblačnosti a bez dažďových či snehových zrážok. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor a teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných -1 až -3 °C do najvyšších denných 0 až 2 stupňov Celzia.

Sobota (11. 1.) bude dňom s prevažne jasnou oblohou, z ktorej by opäť pršať ani snežiť nemalo. Fúkať bude prevažne severozápadný vietor v rýchlosti okolo 2 m/s. Najnižšie ranné teploty vzduchu budú na úrovni -2 až -4 °C, zatiaľ čo najvyššie denné teploty sa budú pohybovať od 1 do 3 stupňov Celzia.

Nedeľa (12. 1.) prinesie jasnú až polojasnú oblohu bez zrážok pri čom fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Najnižšie ranné teploty vzduchu budú na úrovni -4 až -6 °C, zatiaľ čo najvyššie denné teploty sa budú pohybovať od 2 do 4 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.